Artykuły do kolorowania

Artykuły do kolorowania z indywidualnym nadrukiem. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele i przykładową wycenę, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wycena indywidualna!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

I wiele więcej

Zobacz też:

artykuły szkolne

gry i zabawki

plecaki 

pudełka śniadaniowe


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię artykuły do kolorowania dla dzieci, daj znam znać,  jaki produkt byłby dla Ciebie idealny. Jakiego szukasz? Podaj kolorystkę, która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład do czego ma służyć (czy ma to być artykuł codziennego użytku, który na przykład przyda się w szkole, czy coś do zabawy).  A może interesują Cię zestawy do kolorowania. Z dowolnie wybranych produktów możemy również zaprojektować Twój indywidualny zestaw.  Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy lub filcowy lub tylko przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Możemy stworzyć zestaw na różne okazje, święta, okoliczności szkolne i nie tylko. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

 

rekomendowana agencja reklamowa