CO ROBIMY

Artykuły reklamowe z nadrukiem, to od lat najpopularniejsza forma promowania wizerunku firmy. Dlatego też powinna mieścić się w każdym budżecie, a my oferujemy gadżety na każdą kieszeń.

Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę.


„Wiele rzeczy małych, stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie”–Mark Twain

Zastanów się…

Załóżmy, że organizujesz akcję promocyjną, ale masz na głowie zbyt dużo innych obowiązków. Artykuły reklamowe z nadrukiem, to jest to czego szukasz, ale nie masz pomysłu co wybrać. Czy kiedyś marzyłeś o tym, by ktoś wykonał za Ciebie chociaż część z tego, co musisz zrobić? Na pewno tak było i nadal przychodzą takie momenty, gdy przydałyby się dodatkowe ręce do pomocy. Ponieważ sam nie masz do tego głowy, prawdopodobnie brakuje Ci czasu, a także i pomysłu, więc skontaktuj się z nami. Dlatego, że jesteśmy tu dla Ciebie. Co więcej, teraz znajdziesz chwilę na kawę, podczas gdy my będziemy działać za Ciebie.

Powiedz nam…

Po pierwsze, powiedz nam co potrzebujesz lub w jakim celu. Na przykład potrzebujesz długopisów do biura albo czeka Cię ważny event. Innymi słowy podpowiedz coś, co pomoże nam dopasować dla Ciebie ofertę.

  • Po pierwsze, powiedz nam co potrzebujesz lub w jakim celu. Na przykład potrzebujesz długopisów do biura albo czeka Cię ważny event. Innymi słowy podpowiedz coś, co pomoże nam dopasować dla Ciebie ofertę.
  • Następnie przedstaw nam swój pomysł lub pożal się na jego brak. To także jest dla nas cenna informacja. W efekcie to my Ci pomożemy. Więc głowa do góry. Ponieważ możesz na nas liczyć.
  • Po trzecie i co najważniejsze, po prostu zaufaj nam, bo mamy w tym doświadczenie.

A MY…

Po pierwsze przygotujemy dla Ciebie ofertę, którą zawsze dostosujemy do Twoich potrzeb. Oczywiście będziemy czekać na Twoje uwagi lub akceptację, ponieważ to Ty masz decydujące słowo. Jeśli pierwszy pomysł zrodzi kolejny i nie będziesz się mógł zdecydować, to nie przejmuj się. Bo razem stworzymy alternatywne rozwiązanie. Dlatego, że jesteśmy wytrwali i mamy wiele do zaoferowania.

Potem wspólnie stworzymy Twój własny projekt graficzny, taki jaki zechcesz. Jeśli nawet nie posiadasz gotowego projektu lub nie masz na niego pomysłu, a co gorsza nie masz komu go zlecić, to także się nie martw, my go wykonamy. Bo dobrze trafiłeś. Ponieważ dysponujemy pomysłami, bankiem zdjęć oraz grafik, a w szczególności to nasza pasja.

Na końcu spakujemy i dostarczymy Twoje zamówienie na czas, tam gdzie będziesz go potrzebował. Bo Twój czas również jest dla nas cenny.