Gadżety kibica z nadrukiem

Gadżety kibica z nadrukiem reklamowym. W ofercie wybrana odzież, komplety dla zawodników oraz różne akcesoria i dodatki. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wycena indywidualna!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

Czapki, szaliki, skarpety

Akcesoria

ODZIEŻ , KOMPLETY

I wiele więcej

Zobacz też

tshirty

koszulki polo

kurtki i softshelle

polary

bluzy

sportowa odzież


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię gadżety kibica z nadrukiem, daj znam znać,  jaki wzór byłby dla Ciebie idealny. Jakiego szukasz? Podaj kolorystkę , która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład rodzaj materiału (bawełna, poliester) i przeznaczenie (fitness, do użytku codziennego).  Możemy  zaprojektować dla Ciebie zestaw, który sprawi, że będzie on posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: tshirt i polar). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub opakowanie prezentowe (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

rekomendowana agencja reklamowa