Apteczki reklamowe

Apteczki reklamowe z dowolnym nadrukiem . Szeroki wybór rożnych zestawów pierwszej pomocy. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele i przykładową wycenę, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wycena indywidualna!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

W ofercie także inne wzory.

Zobacz też:

butelki sportowe

gadżety rowerowe

kubki i pojemniki

saszetki

torby 

 


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię apteczki reklamowe, daj znam znać,  jaka byłaby dla Ciebie idealna. Jakiej szukasz? Podaj kolorystkę , która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład ma posiadać szerszy zestaw lub być metalowym albo materiałowym etui.  Możemy  zaprojektować dla Ciebie zestaw, który sprawi, że będzie on posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: apteczka i pojemniki na leki w breloku). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub opakowanie prezentowe (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

rekomendowana agencja reklamowa

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.