Magnesy reklamowe

Magnesy reklamowe z indywidualnym nadrukiem, to świetny gadżet na solidną reklamę, przystępnym kosztem. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele , dlatego prosimy o kontakt mailowy. Przede wszystkim proszę podać jakie magnesy reklamowe Cię interesują (gumowe, metalowe itp.), wskazać nakład oraz dołączyć logotyp lub grafikę, jaka ma być umieszczona na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wyceny indywidualne!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię breloki gumowe, daj znam znać,  jakiego szukasz. Podaj kolorystkę, która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład jaką grafikę potrzebujesz na nim umieścić (logo, adres strony internetowej, itp..). Jaki kształt i wymiar ma posiadać brelok. . A może interesują Cię produkty  bardziej wyszukane, posiadające coś ekstra, jak ciekawy zestaw. Możemy  zaprojektować dla Ciebie zestaw, który sprawi, że będzie on posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: brelok gumowy i podkładka gumowa). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub opakowanie prezentowe (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

 

rekomendowana agencja reklamowa

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.