Maskotki reklamowe

Mini maskotki z nadrukiem, czyli pompony reklamowe, to małe maskotki zawierające tasiemkę, na której nadrukujemy to, co zechcesz. Najczęściej zamawiane przez ośrodki opieki medycznej i apteki, lecz nie tylko. Mini maskotki przedstawiają różne motywy- zawody, owoce, zwierzaki, tak więc odnajdą się także w gastronomii, czy w sieciach sklepów. Możemy także stworzyć Twoją mini maskotkę. Wykonamy dla Ciebie projekt i dostarczymy na czas, tam gdzie potrzebujesz. Oferujemy szeroki wybór maskotek, nie tylko tych małych.

Wszelkie zapytania kieruj na nasz adres: biuro@gadzetpl.pl. W celu przygotowania wyceny podaj rodzaj pompona oraz nakład. W razie dodatkowych pytań, będziemy się z Tobą kontaktować.

Mini maskotki reklamowe

i wiele innych…

Poduszaki-przytulaki

Poduszak to połączenie poduszki i przytulaka Na wszytej metce możemy umieścić dowolny nadruk, np. Twoje logo. Produkujemy dla Was poduszaki w 3 rozmiarach: o średnicy 25 cm, 30 cm, 35 cm. Dostępne kolory: biały, żółty, jasny różowy, ciemny różowy, czerwony, błękitny, beżowy, szary. Inne kolory dostępne na zamówienie. Możecie też zaprojektować własne dodatki (oczy, okulary, wąsy)

Przykładowe realizacje

Powrót