Maskotki reklamowe

Mini maskotki reklamowe z indywidualnym nadrukiem, to świetny gadżet na solidną reklamę, przystępnym kosztem. To małe maskotki  zawierające tasiemkę z dowolnym nadrukiem reklamowym. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele , dlatego prosimy o kontakt mailowy. Przede wszystkim proszę podać jakie magnesy reklamowe Cię interesują (gumowe, metalowe itp.), wskazać nakład oraz dołączyć logotyp lub grafikę, jaka ma być umieszczona na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wyceny indywidualne!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

Wybrane mini maskotki zwierzaki

Wybrane mini maskotki zawody


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię mini maskotki reklamowe, daj znam znać,  jakiej szukasz. Podaj kolorystkę, która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład co ma przedstawiać Twoja maskotka (zawód, owoc, zwierzaka, itp..) Jaką grafikę potrzebujesz na nim umieścić (logo, adres strony internetowej, itp..). . A może interesują Cię produkty  bardziej wyszukane, posiadające coś ekstra, jak ciekawy zestaw. Możemy  zaprojektować dla Ciebie zestaw, który sprawi, że będzie on posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: mini maskotka z ołówkiem albo maskotka i plecak). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub opakowanie prezentowe (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.