Cukierki reklamowe

Cukierki reklamowe z indywidualnym nadrukiem. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane cukierki, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wycena indywidualna!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

I wiele więcej

Zobacz też:

czekoladki

przekąski

słodycze eko

napoje


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię cukierki reklamowe, daj nam znać,  jakie byłby dla Ciebie idealne. Jakich szukasz? Podaj kolorystkę , która Cię najbardziej interesuje dla etykiety oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład szukasz krówek albo cukierków o smaku miętowym. Możemy  zaprojektować dla Ciebie zestaw, który sprawi, że będzie on posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: cukierki i koc). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub opakowanie prezentowe (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

rekomendowana agencja reklamowa