Gadżety świąteczne z logo

Gadżety świąteczne z logo. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele i przykładową wycenę, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wyceny indywidualne!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują gadżety świąteczne z logo, daj znam znać,  jakich poszukujesz. Podaj kolorystkę, która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład czy mają to być słodycze, czy jakieś torby prezentowe. A może interesują Cię zestawy prezentowe?  Z wybranych artykułów możemy również zaprojektować zestaw, który sprawi, że  będzie posiadał wszystko, co Cię interesuje (np.: słodycze i bombki). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy lub filcowy ( w zależności od zawartości zestawu) i dodatkowo przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

rekomendowana agencja reklamowa

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.