GŁOŚNIKI REKLAMOWE Z LOGO

Głośniki reklamowe z logo firmy to jedne z najczęściej zamawianych reklamowych artykułów elektronicznych. Głośniki bluetooth z logo zaliczają się do klasy gadżetów premium, które swoją jakością i wykonaniem znajdują wielu poważnych odbiorców.

WYBRANE MODELE-GŁOŚNIKI REKLAMOWE Z LOGO

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


DLA KOGO?

Głośniki reklamowe są produktami dedykowanymi praktycznie dla każdego. Nie mają ulubionej branży, choć wbrew pozorom najbardziej pasują do firm branży elektronicznej. Głośnik jest praktycznym produktem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Głośnik bluetooth przyda się w trakcie pikniku ze znajomymi, czy podróży w pociągu. Dzieci chętnie posłuchają oglądanej w samochodzie bajki w trakcie dłuższego wyjazdu. Głośniki często używamy nie tylko będąc w drodze czy na wycieczce, ale także w domu, a nawet w biurze. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, każdy głośnik można wszędzie ze sobą zabrać.

Oferujemy różne modele głośników bluetooth, które można podłączyć także za pomocą kabla. Istnieje też możliwość zakupu głośnika w formie zestawu. Z przygotowanych specjalnie dla Was zestawów możemy zaproponować takie, które zawierają ładowarkę samochodową i pamięć usb. Możemy jednak skomponować zestaw dodając inne artykuły, niekoniecznie elektroniczne. Nasza oferta głośników jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model mieszczący się w przewidzianym budżecie.

NIECH BĘDZIE O TOBIE GŁOŚNO

Na wybranym głośniku dodatkowo umieścimy Twoje logo. Dzięki temu głośnik stanie się fajnym narzędziem marketingowym i na pewno nie tylko raz używanym. W zależności od wybranego modelu możemy zaproponować wykonanie nadruku lub grawerowanie laserowe, które wygląda równie estetycznie. Przedstawione w tym dziale głośniki, to tylko wybrane modele spośród całej naszej oferty. Na zapytanie przygotujemy szerszą propozycję modeli.