KOSMETYKI REKLAMOWE Z LOGO FIRMOWYM

Kosmetyki reklamowe z logo firmowym to niecodzienny sposób na reklamę swojej marki. To nietypowy gadżet marketingowy, który znajdzie zastosowanie w szerokim gronie z odbiorców.

WYBRANE KOSMETYKI REKLAMOWE

Kliknij w obraz by go powiększyć


Kosmetyki reklamowe szczególnie kierujemy do branży kosmetycznej, ale …nie tylko. Teraz każda firma może wypróbować nowy sposób promocji. Kosmetyki z logo to produkty dedykowane do pielęgnacji osobistej, której codziennie każdy z nas przestrzega i o którą dba. Dzięki temu właśnie nie wątpimy, że zostaniesz dostrzeżony. Nasze produkty spełniają wszelkie odpowiednie wymagania, dzięki którym zostały dopuszczone do produkcji, jako produkty do pielęgnacji.

DLA KOGO SĄ KOSMETYKI REKLAMOWE?

Kosmetyki reklamowe z logo firmowym są praktyczne dla każdego, szczególnie dla kobiet, ale nawet już teraz kobiety nie są jedynymi zaangażowanymi w tym temacie odbiorcami. Wszyscy, którzy lubią dbać o siebie używają żelu pod prysznic, niezależnie od płci. Dlatego właśnie żele pod prysznic są świetnym wyborem, jako uniwersalny kosmetyk. Nawet jeśli ktoś korzysta już z ulubionego producenta, to na pewno chętnie wypróbuje coś nowego. Gdy dostajesz jakąś próbkę, czy nie użyjesz jej z czystej ciekawości? Jeśli nawet nie z ciekawości, to na pewno ją zachomikujesz na inną okazję, jak na przykład, gdy zabraknie Ci żelu, którego zapomniałeś dokupić. Twój odbiorca wychodzi z tego samego założenia.

Kremy do rąk oraz balsamy do ust to kosmetyki bardzo często używane przeważnie przez kobiety. Dlatego jeśli planujesz kampanię reklamową skierowaną dla tej grupy odbiorców nadadzą się idealnie. Każda kobieta szczególnie chętnie przetestuje coś nowego, nie tylko wtedy, gdy skończy się jej ulubiony balsam.

Oferujemy balsamy do ust, balsamy do ciała i rąk, żele pod prysznic, sól do kąpieli, produkty do opalania i po opalaniu, ale także coś zupełnie nowego, jak płyn do spryskiwaczy w kapsułkach, a także płyn specjalistyczny BHP. Wszystkie nasze produkty możemy zaoferować w różnych opakowaniach i pojemnościach. Nadruk reklamowy możemy wykonać klasycznie w 1 kolorze, jak również w pełnej palecie kolorów. W ramach zamówienia projekt graficzny wykonamy bezpłatnie, sprawimy, że będzie on prezentował Twoją markę w sposób nie do podrobienia.