ŁADOWARKI Z LOGO

Ładowarki z logo to obowiązkowe elementy codziennego użytku, które przydadzą się każdemu. Dlatego ładowarka z logo firmowym to bardzo dobry sposób na okazanie odbiorcy swojego podziękowania. Tym samym podpisując się pod nim firmowym nadrukiem.

POLECAMY

ŁADOWARKI Z LOGO-WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ

Nawet najmłodsi korzystają z telefonu czy innych urządzeń wymagających zasilania. Dlatego ładowarki są idealnym gadżetem, który doceni każdy. Niezależnie również od tego, ile takich urządzeń już posiadamy, jedna dodatkowa sztuka w zapasie zawsze się przyda. Na przykład na wypadek gdyby dotychczas używana się zepsuła lub nasza była po prostu używana przez innego domownika. Nasze ładowarki mogą dostarczyć energii rożnym urządzeniom, nie tylko smartfonom. Przydadzą się także do tabletów, smartwatch czy czytników e-book.

ŁADOWARKA ALE JAKA?

Posiadamy ładowarki samochodowe, ładowarki indukcyjne oraz ładowarki solarne, czy świetnie znane każdemu power banki. Dzięki temu dobierzesz dla siebie odpowiednią. Jeśli organizujesz wydarzenie o tematyce ekologicznej, świetnie w tym celu spełnią się ładowarki solarne. Idealnie nadają się dla branży fotowoltaicznej. Ładowarki samochodowe dedykujemy dla każdego użytkownika, który na co dzień korzysta z samochodu. Power banki to trafiony gadżet dla młodzieży i każdego, kto lub aktywnie spędzać czas. Natomiast ładowarki indukcyjne, wciąż odbierane jako symbol nowoczesnych technologii, proponujemy wykorzystać jako gadżet o takiej tematyce przewodniej.

W ofercie posiadamy także różne artykuły, które jednocześnie mogą ładować urządzenie, jak na przykład podkładka pod mysz komputerową z funkcją ładowania. Prezentowane w tym dziale modele, to tylko polecane, a raczej najczęściej zamawiane egzemplarze. Jeśli jednak szukasz czegoś więcej, to koniecznie napisz do nas. Na zapytanie przygotujemy bardziej rozbudowaną propozycję ładowarek czy urządzeń z funkcją ładowania.

ENERGETYCZNA REKLAMA FIRMY

Na wybranym modelu umieścimy dowolną grafikę firmową lub po prostu logo. W zależności produktu możemy wykonać nadruk lub grawer laserowy. Ładowarki z logo firmowym to skuteczne narzędzie promowania wizerunku. Więc promuj się ENERGICZNIE.