MAGNESY REKLAMOWE

Magnesy reklamowe to jedne z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych drobnych i w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego szczególnie nadają się do masowego rozdawania, czy do roli pamiątek w różnych sklepikach czy muzeach. Niech Twoja marka także przyciągnie.

RODZAJE MAGNESÓW

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


DLACZEGO GRAFIKA JEST WAŻNA?

Magnesy z logo to artykuły, które najczęściej kończą na naszej lodówce. Patrzymy na nie każdego dnia przynajmniej kilka razy. Dzięki temu wielokrotnie utrwalamy sobie obrazek na nich zawarty, a tym samym zapamiętujemy logo czy nazwę firmy. Bardzo dobrze wykorzystać ten fakt, po to aby stworzyć zapadającą w pamięć grafikę. W zależności od tego na jaką okazję chcesz zamówić magnesy, grafika którą przedstawiają może ściśle nawiązywać do danego wydarzenia. Może również przedstawiać wartości firmy czy promować Twoje hasło przewodnie. Magnesy reklamowe oferują dużą powierzchnię, na której możemy umieścić dowolną grafikę firmową. Możemy także wykonać dla Ciebie projekt graficzny, jeśli sam nie masz na to czasu lub natchnienia.

RODZAJE MAGNESÓW

W naszej ofercie posiadamy magnesy płaskie, magnesy z usztywnianą blaszką, magnesy na folii, magnesy adhezyjne, magnesy drewniane, magnesy gumowe czy magnesy z lentikulatem lub neodymowe. Magnesy płaskie i usztywniane, to klasyczny rodzaj magnesów i najczęściej zamawianych. Magnesy adhezyjne, nadają się do umieszczenia na powierzchniach takich jak szkło. Jeśli potrzebujesz bardzo silnych magnesów, to odpowiednie będą magnesy neodymowe. Magnesy drukowane na folii, to magnesy które możemy uszlachetnić różnymi dodatkami. Jak na przykład mogą być super aksamitne w dotyku, dzięki folii soft touch. Te magnesy mogą być matowe lub błyszczące, a nawet świecić w ciemności. Jeśli natomiast chciałbyś stworzyć wyjątkowy magnes o nawet trójwymiarowej grafice, to taki efekt zapewnią Ci właśnie magnesy z lentikulatem. Czyli magnesy drukowane na specjalnej folii soczewkowej. Magnesy drewniane to magnesy, które świetnie nadają się w charakterze gadżetów ekologicznych.