Napoje z logo

Napoje z logo oraz indywidualnym projektem etykiety. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko przykładową wycenę, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wycena indywidualna!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

AROMATYCZNA KAWA

NAPOJE


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię napoje z logo, daj znam znać,  jaki produkt byłby dla Ciebie idealny. Jakiego szukasz? Podaj rodzaj napoju i kolorystykę etykiety.  A może interesują Cię zestawy zawierające wybrany napój.  Z dowolnie wybranych produktów możemy również zaprojektować Twój indywidualny zestaw.  Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub koszyk (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Możemy stworzyć zestaw na różne okazje, święta, okoliczności szkolne i nie tylko. W skład zestawu mogą wchodzić między innymi słodycze, kubki lub zestawy z filiżankami , zaparzacze, koc , słone przekąski albo przetwory. Zestaw tworzysz sam, więc napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

rekomendowana agencja reklamowa