O nas

Agencja Reklamowa „GadżetPL”, oferuje artykuły reklamowe personalizowane na życzenie nadrukiem, jakim tylko zechcesz. Artykuły reklamowe, to od lat najpopularniejsza forma promowania wizerunku firmy, dlatego też powinna mieścić się w każdym budżecie, a u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza oferta to szeroki wybór różnego rodzaju artykułów reklamowych do użytku promocyjnego, od klasycznych typu power bank, po eleganckie upominki na szczególne okazje, wykonujemy także indywidualne realizacje. Wykonamy dla Ciebie projekt graficzny, nadrukujemy go na wybrane artykuły i dostarczymy na swój koszt i na czas tam, gdzie będą potrzebne.

Jeśli szukasz pomysłu na gadżet reklamowy, ale nie wiesz, jaki byłby odpowiedni na daną okoliczność, albo po prostu masz zbyt wiele pomysłów, to świetnie trafiłeś. W zależności od branży, jaką reprezentujesz, sezonu, rodzaju imprezy czy okoliczności, stworzymy indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapewniamy Ci pełne doradztwo już od pierwszego kontaktu, profesjonalne wsparcie z zakresie wizualizacji, szybkie terminy realizacji oraz zadowolenie ze współpracy.

Doradzimy! Przygotujemy! Zrealizujemy!