ODBLASKI Z LOGO

Odblaski z logo, to właściwe narzędzie marketingowe, które pomoże promować wizerunek Twojej marki, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo odbiorcy.

ODBLASKI Z LOGO DLA DOROSŁYCH-WYBRANE PRODUKTY

Kliknij w obraz by go powiększyć

ODBLASKI Z LOGO DLA DZIECI-WYBRANE PRODUKTY


DLACZEGO ODBLASKI?

Temat bezpieczeństwa na drodze, jest tematem coraz częściej i szerzej poruszanym. Dlatego też coraz częściej omawia się możliwe sposoby, by to bezpieczeństwo zwiększyć. Wiele firm i instytucji apeluje, byśmy wykorzystywali akcesoria odblaskowe na co dzień. Szczególnie mając na względzie, że jest już naszym obowiązkiem wyposażyć się w jakiekolwiek elementy odblaskowe, gdy poruszamy się po zmroku choćby w terenie niezabudowanym. Wiele razy oglądamy różnego rodzaju kampanie społeczne, przedstawiające jak ciężko po zmroku dostrzec na drodze czy poboczu idącego człowieka. Nawet jeśli droga jest dobrze oświetlona.

Niestety choć temat jest dobrze znany każdemu, nie każdy nadal zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę mogą odegrać nawet drobne odblaski. Wielu producentów, na przykład odzieży, w swoich kolekcjach wypuszcza na rynek ubrania, które mają już wszyte odblaskowego elementy. Podejmując w ten sposób działania na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To oczywiście również kreuje w oczach odbiorcy wizerunek ich firmy, jako firmy dla której ważna jest ochrona życia.

CORAZ WIĘKSZA ŚWIADOMOŚĆ

Odblaski z logo to drobne i niedrogie artykuły, a rola jaką mogą odegrać w naszym życiu jest bezcenna. Mogą bowiem naprawdę ocalić życie w niejednej sytuacji. Gadżety odblaskowe posiadają specjalną powłokę, która zwiększa widoczność, dzięki odbijaniu światła. W ofercie posiadamy zarówno odblaski dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wiele osób wykorzystuje artykuły odblaskowe w czasie pracy, jak na przykład pracownicy remontujący drogi. Policjanci też często rozdają odblaski dzieciom, w trakcie przeprowadzanych kursów czy warsztatów. Warto je wykorzystać, jako praktyczny element reklamowy, który dodatkowo ociepli wizerunek firmy.

Fajne odblaski przydadzą się nie tylko w trakcie wieczornego spaceru, czy jazdy na rowerze , ale każdej naszej aktywności gdy widoczność za oknem jest już ograniczona. Odblaski sprawią radość dzieciom, dla których szczególnie takie elementy są zalecane. Mogą stanowić ciekawy dodatek na przykład do plecaka. Worek szkolny też wcale nie musi być nudny. Możesz sprawić dziecku worek z paskiem odblaskowym, na którym dodatkowo nadrukujemy twoją grafikę firmową lub dodatkowo ciekawy obrazek. Czy lato czy zima możesz podarować małym odbiorcom chustę odblaskową. albo samozaciskową opaskę. Prezentowana w tym dziale propozycja odblasków reklamowych, prezentuje tylko wybrane i najczęściej zamawiane odblaski. W ofercie posiadamy także odzież specjalistyczną, artykuły motocyklowe, węże odblaskowe dla przedszkoli, naklejki, zawieszki i wiele więcej. Najlepiej po prostu napisz do nas i powiedz nam czego poszukujesz. Ponieważ możemy przygotować dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę.