Ogrzewacze reklamowe

Ogrzewacze reklamowe wykonujemy w proponowanych kształtach podstawowych, jak też indywidualnym na zapytanie. Oferujemy różne kolory wypełniaczy i rozmiary, a także różne możliwości nadruku, od jednokolorowych i wielokolorowych, po umieszczenie niestandardowej grafiki jaką są zdjęcia, czy obrazki. Wycena indywidualna!

Przykłady realizacji:

Ogrzewacze reklamowe, to artykuły, które nie tylko rozgrzeją  Waszych klientów,  mimo że takie jest ich główne przeznaczenie, ale także świetnie rozreklamują wizerunek Twojej firmy. Dodatkowo bowiem wykonamy dla Ciebie nadruk, jaki zechcesz. 

Ze względu na fakt, że zadowolony klient jest dla nas bezcenny. Dlatego właśnie zależy nam byś Ty także był zadowolony. Ponieważ pomogliśmy już wielu klientom, dlatego pomożemy również Tobie. Bez wątpienia zdaj się na nas.

Zastanów się, czy..

Załóżmy, że organizujesz akcję promocyjną, ale masz na głowie zbyt dużo innych obowiązków. Czy kiedyś marzyłeś o tym, by ktoś wykonał za Ciebie chociaż część z tego, co musisz zrobić? Na pewno tak było i nadal przychodzą takie momenty, gdy przydałoby Ci się odciążenie. Ponieważ nie masz do tego głowy, prawdopodobnie brakuje Ci czasu a także i pomysłu, więc skontaktuj się z nami. Dlatego, że jesteśmy tu dla Ciebie. Co więcej, teraz znajdziesz chwilę na kawę, podczas gdy my będziemy dla Ciebie działać.

Powiedz nam…
  • Po pierwsze, powiedz nam co potrzebujesz lub w jakim celu. Na przykład potrzebujesz długopisów do biura albo czeka Cię ważny event. Innymi słowy podpowiedz coś, co nam pomoże dopasować dla Ciebie ofertę. Powiedz, jakie artykuły biurowe z nadrukiem potrzebujesz.
  • Następnie przedstaw nam swój pomysł lub pożal się na jego brak. To także jest dla nas cenna informacja. W rezultacie to my Ci pomożemy. Więc głowa do góry. Ponieważ możesz na nas liczyć.
  • Po trzecie i co najważniejsze, po prostu zaufaj nam, bo mamy w tym doświadczenie.
A MY…
  • Po pierwsze przygotujemy dla Ciebie ofertę, którą zawsze dostosujemy do Twoich potrzeb. Oczywiście czekamy na Twoje uwagi lub akceptację, ponieważ to Ty masz być zadowolony:) Jeśli pierwszy pomysł zrodzi kolejny i nie będziesz mógł zdecydować, to nie przejmuj się. Bo razem stworzymy alternatywne rozwiązanie. Dlatego, że jesteśmy wytrwali i mamy wiele do zaoferowania.
  • Potem wspólnie stworzymy Twój własnych projekt graficzny, taki jaki chcesz. Jeśli nawet nie posiadasz gotowego projektu lub nie masz na niego pomysłu, a co grosza nie masz komu go zlecić, to nie martw się, my go wykonamy. Bo dobrze trafiłeś. Ponieważ dysponujemy pomysłami, bankiem zdjęć oraz grafik, a w szczególności to nasza pasja i doświadczenie.
  • Na końcu spakujemy i dostarczymy Twoje zamówienie na czas, tam gdzie będziesz go potrzebował. Bo Twój czas również jest dla nas cenny.

rekomendowana agencja reklamowa