Pudełka ekologiczne z nadrukiem

Pudełka ekologiczne z nadrukiem. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele i przykładową wycenę, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wyceny indywidualne!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę. 

PUDEŁKA EKO

W ofercie także inne modele. 

Zobacz też:


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię  pudełka ekologiczne z nadrukiem, daj znam znać,  jaki byłby dla Ciebie idealny. Jakiego szukasz? Podaj kolorystkę, która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład pojemność, materiał wykonania.. A może interesują Cię pudełka bardziej wyszukane, posiadające coś ekstra, jak na przykład wykonane z jakiegoś konkretnego materiału lub osobną przegrodę na sałatkę i kanapkę.  Z wybranego modelu możemy również zaprojektować zestaw, który będzie posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: pudełko, kubek, podkładka, zaparzacz do herbaty). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy lub filcowy lub tylko przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

rekomendowana agencja reklamowa