Rekomendacje

naszych klientów

INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN

„Agencja Reklamowa GadżetPL to firma, której powierzyliśmy już wykonanie wielu materiałów reklamowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zlecone prace spełniły nasze oczekiwania i były w 100% zgodne z zatwierdzonymi projektami. Firmę cechuje umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, duże zaangażowanie, rzetelność, bardzo dobry kontakt mailowy (odpowiedzi praktycznie natychmiastowe) i co dla nas najważniejsze terminowość. Z pewnością możemy polecić Agencje Reklamową GadżetPL”.

 

 

 

POLITECHNIKA ŁÓDZKA- WRS WEEIA

Agencja Reklamowa „Gadżet PL” zdecydowanie jest firmą wartą polecenia. Zamówione przez nas materiały reklamowe były dokładnie takie jak oczekiwaliśmy i zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach konferencji, którą organizowaliśmy. Z chęcią powtórzymy współpracę z tą firmą przy najbliższej okazji. Byliśmy też bardzo zadowoleni z ceny zamawianych przez nas gadżetów oraz z kontaktu podczas współpracy- odpowiedzi na maile przychodziły natychmiastowo. Zamówione przez nas produkty zostały dostarczone na czas. Jeszcze raz polecamy!

rekomendacje

 

 

 

 

KORCZYK-AUTORYZOWANY SALON I SERWIS SKODY

„Polecamy firmę „GadżetPL” przede wszystkim ze względu na szybkość i jakość kontaktu. Dla nas super! Dotychczasowe zamówienia także spełniły nasze oczekiwania, ponieważ znaleźliśmy tu to, czego szukaliśmy , a firma jest elastyczna pod względem cen. „

polecenia

 

 

 

 

 

CREATIVE WEBSITE

Serdecznie polecamy firmę GadżetPL. Zamówienia zawsze realizowane na czas. Pełne wsparcie oraz doradztwo. Wysoka jakość!

gadzetpl rekomendacje

 

 

 

DOBRA RYBKA SMAŻALNIA

Firma GadżetPL wykonuje dla nas materiały reklamowe. Długopisy, smyczki, notesy, koszulki oraz wiele różnych gadżetów. Możemy powiedzieć jedno – najwyższa jakość przy bardzo dobrych cenach! Polecamy!

gadzetpl rekomendacje

 

 

 

 

 

SZKOŁA NARCIARSKA STRAMA

Jesteśmy zadowoleni z jakości towaru i bardzo dziękujemy Pani Monice za zaangażowanie we współpracę. Wszystko dotarło przed czasem. Z pewnością nie jest to nasze ostatnie zamówienie.