Rekomendacje

Rekomendacje naszych klientów

„Agencja Reklamowa GadżetPL to firma, której powierzyliśmy już wykonanie wielu materiałów reklamowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zlecone prace spełniły nasze oczekiwania i były w 100% zgodne z zatwierdzonymi projektami. Firmę cechuje umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, duże zaangażowanie, rzetelność, bardzo dobry kontakt mailowy (odpowiedzi praktycznie natychmiastowe) i co dla nas najważniejsze terminowość. Z pewnością możemy polecić Agencje Reklamową GadżetPL”.

Anna Pukacka (Instytut Ochrony Roślin – PIB w Poznaniu)

polecenia

„Polecamy firmę „GadżetPL” przede wszystkim ze względu na szybkość i jakość kontaktu. Dla nas super! Dotychczasowe zamówienia także spełniły nasze oczekiwania, ponieważ znaleźliśmy tu to, czego szukaliśmy , a firma jest elastyczna pod względem cen. ”

rekomendacje

Agencja Reklamowa „Gadżet PL” zdecydowanie jest firmą wartą polecenia. Zamówione przez nas materiały reklamowe były dokładnie takie jak oczekiwaliśmy i zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach konferencji, którą organizowaliśmy. Z chęcią powtórzymy współpracę z tą firmą przy najbliższej okazji. Byliśmy też bardzo zadowoleni z ceny zamawianych przez nas gadżetów oraz z kontaktu podczas współpracy- odpowiedzi na maile przychodziły natychmiastowo. Zamówione przez nas produkty zostały dostarczone na czas. Jeszcze raz polecamy!

(Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału EEIA PŁ)