AKCESORIA SAMOCHODOWE Z LOGO

Akcesoria samochodowe z logo to przede wszystkim funkcjonalne gadżety, które zawsze się przydadzą w każdym samochodzie. Niezależnie od tego, czy są to ładowarki czy zawieszki, zawsze ułatwiają nam podróżowanie i potrafią umilić czas stania w nielubianych przez nikogo korkach.

AKCESORIA SAMOCHODOWE Z LOGO-WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

 

ZOBACZ TEŻ


Nie jeden raz cieszyliśmy się z podarowanej ładowarki samochodowej, która nieoczekiwanie się przydała, czy zapasowej skrobaczki, gdy rano nasz samochód wymagał odśnieżania. Akcesoria samochodowe z logo to doskonały pomysł na prezent dla miłośników branży motoryzacyjnej i każdego kierowcy, nawet nie związanego z branżą samochodową. Gadżety motoryzacyjne w dalszym ciągu cieszą się niesłabnącą popularnością , zarówno na eventach branżowych, szkoleniach pracowników, jak i spotkaniach firmowych. U nas znajdziecie upominki dla ważnych klientów, które są również przystępne cenowo, dzięki elastycznym cenom, jakie oferujemy.

A MOŻE W ZESTAWIE?

Możemy także stworzyć wartościowy zestaw wyposażenia auta z wybranych przez Was gadżetów, na przykład dla pracowników. Dodatkowo zmienimy je w skuteczny nośnik reklamowy, poprzez umieszczenie odpowiedniej grafiki z Waszym logo. Dzięki temu staną się idealną promocją Twojej firmy. Nadruki wykonujemy różnymi technikami, w zależności od rodzaju gadżetu. Zawsze prezentują się one bardzo estetycznie i wyróżniają Twoją markę. W ten sposób obdarowane nimi osoby, zawsze będą o Tobie pamiętały, co jest bardzo ważne w budowaniu relacji biznesowych. Natomiast same gadżety reklamowe odgrywają bardzo ważną rolę w marketingu, o czym doskonale wie każda firma inwestująca w upominki reklamowe.

Oferujemy duży wybór akcesoriów samochodowych, które nie tylko sprawdzą się w roli upominku reklamowego. Będą także przydatnym dodatkiem do samochodu. Praktyczne akcesoria potrafią także ułatwić nam życie, a nawet umilić długą podróż. Mogą zwiększyć nasze bezpieczeństwo i wygodę. Niektóre z nich są wręcz obowiązkowym elementem wyposażenia. Na które więc akcesoria najlepiej zwrócić uwagę? To trudne pytanie, ponieważ każde ma swoje własne przeznaczenie. Możesz wybrać spośród produktów dedykowanych do wnętrza samochodu, jego pielęgnacji. Możesz też wybrać coś co zwiększy poczucie bezpieczeństwa. Wszystko zależy bowiem od charakteru Twojej akcji promocyjnej. Dziś może być ona związana ze zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. W takiej sytuacji odpowiednie będą na przykład rejestratory jazdy. Następnym razem możesz nawiązywać do tego, jak ważna jest widoczność w zimie. Na tę okazję proponujemy na przykład skrobaczki do szyb na zimę.

CO WYBRAĆ?

W naszej ofercie znajdziecie między innymi mierniki ciśnienia opon, alkomaty, latarki czy apteczki . Oferujemy także artykuły na zimę, takie jak skrobaczki czy miotełki do odśnieżania. Na lato także możemy coś zaoferować na przykład osłony przeciwsłoneczne na szyby. Jeśli szukasz produktu, którego nie znalazłeś w tym dziale, to nie zakładaj, że go nie mamy. Tylko koniecznie napisz do nas. Niektóre dodatki znajdziesz w innym dziale, jak na przykład kamizelki odblaskowe. Inne zaś mogą aktualnie nie być dodane na stronie ze względu na stale poszerzający się asortyment.