ZAWIESZKI ZAPACHOWE Z LOGO

Zawieszki zapachowe z logo to oryginalny i tani gadżet dla zmotoryzowanych. Stanowią doskonały nośnik wizerunku dla Twojej firmy, ponieważ ciągle są w zasięgu wzroku. Zawieszki nadadzą przyjemnego zapachu, a także odświeżą wnętrze samochodu. To odpowiedni upominek do masowego rozdawania, na przykład na targach motoryzacyjnych. Można je także wykorzystać, jako dodatek do zakupów, na przykład jako podziękowanie za dokonany zakup. Zawieszki wyróżniają się ciekawym kształtem, który można wybrać spośród dużej ilości gotowych wykrojników. Oferujemy ponad 200 gotowych do sprzedaży wykrojników, ale nie ograniczamy się tylko do przygotowanych wzorów. Bowiem możemy także zaprojektować Twój własny kształt, jaki tylko zechcesz. 

Oprócz różnorodnych kształtów oferujemy także duży wybór olejków zapachowych, ponad 50 różnych kompozycji. Przyjemny aromat może uwalniać się w na różny sposób. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdziecie odświeżacze samochodowe w płynie, zawieszki zapachowe z celulozy, filcu, drewna oraz zapachy w buteleczkach z drewnianym korkiem. Zawieszki zapachowe filcowe wykonane są z miękkiego filcu o grubości 0.3 mm, który oferujemy w 19 kolorach. Zawieszki drewniane natomiast, to pachnące drewienka o grubości 9 mm z kolorową wkładką filcową. Płynne zapachy samochodowe umieszczane są w niedużej butelce o pojemności 5ml lub 8ml, zamykanej korkiem, który po nasączeniu uwalnia zapach  

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZAWIESZKI ZAPACHOWE Z LOGO -wykrojniki


Zawieszki zapachowe z logo wcale nie muszą być nudne i klasyczne. Świadczy o tym zróżnicowanie naszej propozycji, którą do Ciebie kierujemy. Zawieszki zapachowe mają nie tylko praktyczną wartość. Przyczynią się także do pozytywnego skojarzenia z Twoją firmą. Mimo że samochód to miejsce, w którym spędzamy coraz więcej czasu, nasze zawieszki nadają się nie tylko do niego. Ponieważ znajdują zastosowanie także w biurach. Zawieszki mogą przedstawiać dowolną grafikę, jaką tylko będziesz chciał umieścić. Mogą przedstawiać Twój logotyp, ale także dane adresowe czy kontaktowe stając się tym samym nowy typem wizytówki firmowej. Czy pomyślałeś kiedyś, że zawieszka może także zawierać na przykład kod QR z adresem Twojej strony zamiast klasycznego adres internetowego? Zadbaj o to,by Twój projekt był niepowtarzalny. Dzięki temu wyróżnisz się wśród konkurencji. Wykonujemy zawieszki w oparciu o sprawdzone przez nas receptury i surowce pozyskiwane od najlepszych firm. Dzięki temu produkowane przez nas zapachy samochodowe są wysokiej jakości.  

Obdarz swoich odbiorców poczuciem komfortu, który ukoi ich zmysły i poprawi samopoczucie. Niczym lecznicza aromaterapia. Niech nabiorą pozytywnej energii i z nią kojarzą Twoją markę.  Gwarantujemy dobre wrażenie i  satysfakcję. Ponadto elastyczne ceny i darmowy projekt.