CUKIERKI REKLAMOWE

Cukierki reklamowe są obok czekoladek najbardziej cenionym, pośród słodkich gadżetów reklamowych. Idealnie nadają się na eventy, spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje.

WYBRANE CUKIERKI

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


DLACZEGO CUKIERKI?

Cukierki reklamowe są artykułem zamawianym w każdej branży. To właśnie czyni z nich produkt idealny dla każdego. Najpopularniejsze wśród cukierków nadal pozostają słynne krówki z Milanówka. Są cenione za swój oryginalny smak, który skrywa sekretna i od lat strzeżona receptura, a także dostępność od mniejszych ilości. Podczas gdy większość cukierków reklamowych, można nabyć od 50 kg, krówki możecie zamawiać już od 5 kg. W tym dziale prezentujemy równie sławne cukierki, lecz dedykowane na większe wydarzenia, podczas których na pewno będą miały „wzięcie”. Dlaczego na większe? Po prostu – czy zjecie 50 kg w kilka osób? Ewentualnie na bardziej wystawne imprezy:). Kto bowiem nie lubi łakoci? Wcale nie trzeba być łasuchem, żeby się skusić na „jednego”

SŁODKA REKLAMA, A JAK!

Wybrane cukierki zawierają indywidualnie zaprojektowaną etykietę reklamową z grafiką Twojej firmy. Dzięki temu na pewno zostaniesz zauważony i słodko kojarzony. Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach, a szczegóły mogą być słodkie:) Wykorzystaj więc każdą nadchodzącą okazję do promowana wizerunku swojej firmy. Nie tylko długopisy czy notesy mogą stanowić odpowiednik nośnik reklamowy. Wszystko zależy od okoliczności, a cukierki reklamowe akurat pasują do każdej, ale w szczególności lubią być tam, gdzie dużo ludzi. W tym dziale prezentujemy jedynie wybrane i najczęściej zamawiane cukierki firmowe.

Chwytliwa reklama nie musi być wcale szablonowa, a cukierki z logo są subtelnym i eleganckim gadżetem, który pomoże zbudować dobre wrażenia. Cukierki reklamowe potrafią osłodzić życie choćby przez krótką chwilę, dlatego są zawsze mile widziane przez odbiorców. Mało kto odmawia takiego poczęstunku, a wiele osób daje się skusić przynajmniej na jednego. Słodycze reklamowe to bardzo uniwersalny upominek, ponadczasowy i zarazem trafiony środek przekazu. Każdy kto sięga po cukierka przygląda się etykiecie. Stwórz z nami taką etykietę, która dodatkowo zatrzyma spojrzenie na dłużej i sprawi, że zostaniesz zapamiętany. Pyszne cukierki to Twoja słodka wizytówka. Oprócz szerokiej oferty cukierków reklamowych możemy także zaproponować ciekawe opakowania , które dodatkowo podkreśli charakter prezentu, a nawet okoliczności.

A W CZYM?

Posiadamy różnego rodzaju opakowania kartonowe, a na specjalne życzenie możemy także zaproponować puszki metalowe. Pudełka kartonowe mogą skrywać w sobie jeden słodki upominek lub więcej sztuk. Mogą jednak pomieścić też wiele więcej… Zarówno na wybranym pudełku, jak i puszce możemy dodatkowo wykonać nadruk zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Nadruk może zawierać dowolną grafikę reklamową nawiązującą do wydarzenia czy okoliczności lub po prostu prezentować dumnie samo logo. Wybrane cukierki mogą stanowić tylko część wieloelementowego zestawu upominkowego, który także możemy pomóc Ci skomponować. Jeśli tylko szukasz czegoś odpowiedniego dla na przykład ważnego klienta, czy kontrahenta to zastanówmy się nad ciekawym zestawem zawierającym nie tylko cukierki. Jeśli nie masz pomysłu, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla Ciebie i na pewno razem stworzymy coś fajnego.