CZEKOLADKI REKLAMOWE

Czekoladki reklamowe to zaraz obok cukierków propozycja dla każdej branży. Pyszne czekoladki reklamowe to dyskretna, a zarazem widoczna forma reklamy, która sprawdzi się zarówno w trakcie większego wydarzenia, jak i imprezy firmowej.

WYBRANE CZEKOLADKI

Kliknij w obraz by go powiększyć

CZEKOLADKI W PUDEŁKACH

ZOBACZ TEŻ


GDZIE I DLA KOGO?

Czekoladki z nadrukiem firmowym są świetnym narzędziem marketingowym, który może zawierać różnego rodzaju informacje o Twojej firmie. To subtelna i widoczna forma przekazu, podnosząca świadomość Twojej marki wśród odbiorców. Na etykiecie nie musisz ograniczać się jedynie do nadruku samego logotypu. Ponieważ na opakowaniu możemy nadrukować dowolną grafikę reklamową. Czekoladki z nadrukiem mogą też stanowić smaczny dodatek do większego upominku, którym możesz obdarować swoich odbiorców. Czekoladki najczęściej wykorzystywane są w trakcie szkoleń, eventów czy konferencji. Krótko mówiąc wszędzie tam, gdzie jest dużo ludzi. Jednak w hotelowej recepcji czy restauracji także coraz częściej można je znaleźć. Rozdawane są na święta, czy inne uroczystości, na różnego rodzaju piknikach miejskich, jak i na co dzień zamawiane są po prostu do biur, gdzie przychodzący klient jest nimi częstowany.

A W CZYM?

Posiadamy duży wybór różnego rodzaju czekoladek i czekolad. Czekoladki z logo można zamawiać także w zestawach lub w konkretnym opakowaniu. W zależności od okoliczności na którą poszukujesz czekoladek, możemy zaoferować eleganckie opakowania, które sprawią, że słodki upominek będziesz mógł wręczyć cennemu klientowi w formie ekskluzywnego prezentu. Możemy także zaproponować opakowania na przykład na jedną czekoladkę, dzięki czemu stworzysz bardzo symboliczny podarek do masowego rozdawania w trakcie dowolnej kampanii promocyjnej. Symboliczny, ale nie byle jaki. Dedykowane opakowanie sprawi, że drobny rarytas naprawdę zapadnie w pamięć wraz z Twoją etykietą. Ponieważ wszyscy patrzymy na drobne upominki i ich opakowanie, które nierzadko robi największe wrażenie.

TYLKO TYLE?

Możemy także zaproponować na specjalne życzenie puszki metalowe, które są coraz częściej wykorzystywane, jako eleganckie opakowanie prezentowe. Puszki dedukujemy na większe ilości słodyczy lub więcej elementów zestawu zawierającego między innymi wybrane słodycze. Możliwości jest wiele, tak samo jak rodzajów proponowanych przez nas czekoladek i czekolad. Na wybranym opakowaniu także umieścimy Twoje logo i nie tylko. Opakowanie bowiem to równie ważna strona podarunku, o ile nie najważniejsza. Pierwsze wrażenie podobno jest najważniejsze, a co bardziej rzuca się w oczy niż opakowanie, które skrywa coś w środku? Dlatego warto zastanowić się, w jaki sposób chcielibyście się wyróżnić. Pudełko daje Wam na to dodatkową możliwość i dodatkowe pole pod fajny nadruk. Jeśli nawet nie macie pomysłu, to piszcie do nas. W ofercie posiadamy znacznie więcej czekoladek i czekolad. W tym dziale przedstawiamy jednak tylko wybrane i najczęściej zamawiane słodkości. Pełniejszą ofertę przygotujemy na Twoje indywidualne zapytanie. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt etykiety oraz dostawę w jedno miejsce na nasz koszt.