DŁUGOPISY EKOLOGICZNE Z LOGO

Długopisy ekologiczne z logo, to idealny gadżet dla tych, którzy stawiają na proekologiczne wartości i chcą by ich firma tak też była postrzegana. To tanie i niezbędne akcesoria codziennego użytku dla każdego, a dla miłośników przyrody będą trafionym podarunkiem

WYBRANE MODELE EKOLOGICZNE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Długopisy ekologiczne z logo to produkty wykonane z materiałów biodegradowalnych lub surowców pochodzących z recyklingu. To także długopisy wykonane z tworzyw naturalnych takich jak bambus, drewno lub papier. Wśród modeli ekologicznych można znaleźć też długopisy z korpusem wykonanym z korka albo słomy pszenicznej. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by korzystać z przyjaznych środowisku artykułów. Ponieważ społeczeństwo jest coraz bardziej świadome, tego, jak ważny jest to gest w stronę naszej planety i naszego własnego życia. Jednocześnie gest, który tak naprawdę niewiele kosztuje nas samych, poza jedynie koniecznością zmiany nawyków.

CORAZ NOWSZE OPCJE Z MYŚLĄ O PLANECIE

Również coraz więcej samych producentów wdraża ekologiczne rozwiązania w swojej produkcji. Jak na przykład produkcja elektrycznych samochodów przez znane fabryki. Wiele organizacji podnosi także świadomość ekologiczną wśród coraz młodszych, organizując odpowiednie akcje społeczne. Jednak nie tylko organizacje, których działalność jest związana ściśle z ochroną środowiska mają tą moc, by coś dobrego zdziałać. Każda firma może przyczynić się do zdrowia naszej planety wdrażając proekologiczne aspekty w samym zarządzaniu. Wdrożenie takich rozwiązań nie tylko pomoże naszej planecie, ale i z punktu biznesowego rzeczywiście pozwoli nam samym obniżyć koszty. O czym mowa? Chociażby o zwyczajnym gaszeniu świateł, gdy nie są potrzebne. Jeśli masz zapominalskich pracowników, to warto skorzystać z gotowych rozwiązań, jak automatyczny system gaszenia świateł, czy czujniki ruchu uruchamiające światło.

ALE..:)

Rozpisywać się o różnych rozwiązaniach nie będziemy w tym dziale. Ponieważ nie jesteśmy właściwą firmą do podnoszenia świadomości społecznej w tym temacie:) Są od tego wykwalifikowani specjaliści, którzy bardzo dobrze wyjaśnią wszelkie interesujące Was aspekty. My jedynie pragniemy zwrócić uwagę na drobne, możliwe rozwiązania, po które zachęcamy abyście sięgnęli, rozważając na przykład kolejny zakup długopisów do swojej firmy. Dlatego w tym dziale prezentujemy Wam najbardziej popularne modele długopisów ekologicznych, na które warto zwrócić uwagę. Na wybranym artykule naniesiemy dowolny nadruk firmowy, który uczyni ten gadżet świetnym, ekologicznym upominkiem dla waszych odbiorców. Albo zwyczajnie będzie on stanowił artykuł codziennej potrzeby w Waszej firmie dla każdego pracownika i klienta. W każdym przypadku długopisy ekologiczne z logo Twojej firmy to naprawdę trafiony produkt marketingowy.

Bądź EKO i pokaż to! Będąc eko, pomagasz sobie, planecie i przyszłym pokoleniom. Nie zostawiajmy po sobie śmieci i nauczmy się żyć lepiej.