DŁUGOPISY METALOWE Z GRAWEREM

Długopisy metalowe z grawerem to bardzo praktyczny pomysł na gadżet dla klienta czy kontrahenta. Przydają się wszędzie i prawie zawsze ich szukamy, gdy coś trzeba szybko zanotować.

WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Nigdy nie przestaną być artykułem potrzebnym, mimo że to komputery zdominowały już prawie wszystko. Towarzyszą każdemu z nas od zawsze i nadal będą towarzyszyć w codziennych czynnościach. Ponieważ nawet wysoko rozwinięta cyfryzacja, nie zastąpi jednak wszystkiego. Długopisy nadają się, jako wyposażenie każdego biura i dla każdego pracownika niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie. Przyda się sekretarce, ale także pracownikowi hali. Ponieważ każdy musi coś przecież czasami zanotować. Świetnie sprawdzi się także jako gadżet do masowego rozdawania, ponieważ jest po prostu tanim gadżetem.

DLACZEGO Z GRAWEREM?

Długopisy metalowe idealnie nadają się pod grawer laserowy, którym wykonamy na ich korpusie Twoje logo czy adres strony. Dzięki temu znakowanie będzie trwałe i precyzyjne, a przede wszystkim efektowne. Nie będzie się także ścierać, co mogłoby wystąpić w przypadku nadruku. Pomysłem na branding może być także umieszczenie na długopisie na przykład hasła reklamowego, które ma promować organizowaną przez Ciebie akcję czy wydarzenie. Grawer laserowy przybiera kolor zależny od podłoża, nie barwimy go na konkretny kolor. Metalowe długopisy mogą stanowić element większego zestawu upominkowego, który zechcesz podarować ważnemu odbiorcy. Możesz ich użyć jako dodatek do zakupionej gazety Twojego wydawnictwa albo rozdawać dzieciom na organizowanych przez Ciebie warsztatach.

UNIWERSALNY PRODUKT NA CO DZIEŃ

Długopisy metalowe z grawerem logo często wykorzystywane są jako uniwersalny nośnik reklamowy, ponieważ pasują do każdej branży. Umieszczona na nich reklama sprawdza się we wszystkich okolicznościach. Czy to przy podpisaniu umowy, czy na targach branżowych, czy na spotkaniu firmowym albo w trakcie konferencji. Posiadamy bardzo duży wybór długopisów metalowych i aluminiowych. W tym dziale prezentujemy tylko część najpopularniejszych modeli. Jeśli szukasz innego wzoru, to koniecznie skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie szczegółową propozycję. W naszej ofercie są do dyspozycji także gotowe zestawy zawierające długopis, pióro lub ołówek. Na specjalne życzenie jesteśmy także w stanie stworzyć indywidualny zestaw z wybranych przez Ciebie artykułów.

Nasza propozycja długopisów jest poszerzona o modele plastikowe, a także ekologiczne. Zachęcamy więc do zapoznania się również z takimi wzorami. Jeśli natomiast szukasz naprawdę wyjątkowych długopisów, to możemy zaproponować długopisy z indywidualnym klipem, który wykonamy według Twojego projektu. Klip długopisów może przedstawiać na przykład Twój produkt. Odzwierciedlać jego kształt i nazwę. Jeśli Cię to zaciekawiło, to skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt oraz dostawę w jedno miejsce w Polsce. Ze względu na to, że długopisy należą do tańszych artykułów reklamowych, zamówienia realizujemy zwykle od 100 szt. Istnieje jednak możliwość zamówienia mniejszych ilości.