GRY LOGO

Gry logo to artykuły dedykowane dla każdego, choć skierowane są do dzieci i młodzieży. W tym dziale prezentujemy wybrane gry i układanki, które idealnie nadają się na dziecięcy gadżet reklamowy. Gry nie tylko nadają się dla dzieci, ponieważ realizujemy także całkowicie indywidualne projekty gier planszowych.

GRY LOGO- WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Na rynku jest pełno ciekawych gier i łamigłówek dla dzieci. Gry z nadrukiem logo tak samo jak kolorowanki, czy artykuły szkolne są odpowiednie do masowego rozdawania. Mogą posłużyć jako darmowy dodatek do konkretnego zakupu, albo fajny gadżet w trakcie akcji organizowanej na rzecz dzieci. Układanki z logo firmowym trafiają także do małych odbiorców, gdy na przykład firma organizuje wydarzenie dedykowane dla rodziców. Takie wydarzenie może być poświęcone właśnie tematyce pociech. Czy to w kwestia zdrowia czy rozwoju.

Gry i zabawki reklamowe to zawsze fantastyczna rozrywka dla każdego, która nie tylko przynosi radość, ale także rozwija myślenie. Mimo tego, że oferowane tutaj gry kierowane są do poszczególnej grupy wiekowej, tak naprawdę nadają się dla całej rodziny. Ponieważ ich nietuzinkowość zaangażuje nie tylko najmłodszych. Dla dorosłego człowieka taka łamigłówka reklamowa działa jak dobra piłeczka antystresowa i również skłania do wytężenia umysłu. W tym dziale prezentujmy najczęściej zamawiane gry zręcznościowe, które świetnie sprawdzą się w roli narzędzia marketingowego.

ZAPLANSZUJ SWOJĄ AKCJĘ

Tak, właśnie tak zaplanszuj! Poza gotowymi układankami i grami dedykowanymi dla najmłodszych oferujemy także produkcję gier planszowych. Możemy wykonać dla Ciebie całkowicie indywidualną grę, która ucieszy całe rodziny. Taka gra posiada indywidualnie zaprojektowaną planszę z Twoją własną grafiką, którą także możemy dla Ciebie zaprojektować. Ponadto zestaw zawiera instrukcję, pudełko oraz wszelkie dodatki. Wśród najczęściej zamawianych dodatków są karty, pionki, kostki, domki i hotele, jak to w popularnej grze Monopoly Wykonujemy także indywidualne dodatki na potrzeby danej gry.