EKOLOGICZNE POJEMNIKI NA ŻYWNOŚĆ

Ekologiczne pojemniki na żywność to kolejna odsłona coraz bardziej popularnych gadżetów eko. Decydując się na przyjazne środowisku artykuły, pokazujesz jak ważne jest ono dla Ciebie i Twojej firmy.

EKOLOGICZNE POJEMNIKI NA ŻYWNOŚĆ- WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

POZOSTAŁE POJEMNIKI NA ŻYWNOŚĆ

ZOBACZ TEŻ


DLACZEGO LUNCHBOXY EKOLOGICZNE?

Przedstawiamy bardzo praktyczne pudełka z logo firmowym, które przydadzą się każdemu. Pomieszczą ulubiony posiłek czy zwykłą kanapkę zarówno w drodze do pracy, jak też do szkoły czy nawet w czasie niejednej wycieczki. Przyjazne środowisku ekologiczne lunchboxy, które prezentujemy w tym dziale, to produkty wykonane z naturalnych materiałów, często pochodzących z recyklingu. Na wybranym lunchboxie nadrukujemy Twoje logo lub dowolną grafikę firmową. Znajdziesz u nas pojemniki reklamowe, które świetnie nadadzą się zarówno do masowego rozdawania, jak również produkty pasujące na elegancki upominek. Wybierając gadżety ekologiczne, sprawiasz, że Twoja firma będzie utożsamiana z tym co dobre, pozytywne i zdrowe. Na rynku jest coraz więcej ekologicznych pudełek, lecz jednorazowego użytku. My stawiamy na możliwość wielokrotnego użycia naszych gadżetów. Dlatego właśnie nasze pudełka świetnie spisują się jako nośnik reklamowy, który posłuży Twojemu odbiorcy na dłuższy czas. Zaś Twoja marka będzie dłużej promowała swój pozytywny wizerunek.

PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA

Gadżety ekologiczne często są wykorzystywane w trakcie targów branżowych, eventów czy promowania ekologicznej kampanii. Warto je wręczyć także najmłodszym, którzy dopiero poznają takie wartości. I uczą się je wdrażać w codzienne działania. Pojemnik ekologiczny z logo to również fajny gadżet dla młodzieży, która każdego dnia nosi do szkoły drugie śniadanie. Organizując akcję promocyjną skierowaną do dzieci i młodzieży, pomyśl o ekologicznych pudełkach śniadaniowych. Twoja akcja wcale nie musi bezpośrednio nawiązywać do ekologiczny wartości. Jeśli jednak wręczysz „przy okazji” coś ekologicznego, to z całą pewnością ten podarunek nie tylko ucieszy odbiorcę, ale także szepnie kilka dodatkowych słów o Tobie:)

NADRUK ALE JAKI?

Każdy, który tylko zdołamy zmieścić na zamówionym pudełku. Jako, że ekologia stawia na minimalizm polecamy przede wszystkim nadruki jednokolorowe lub grawer laserowy. Dzięki temu podkreślisz swój szacunek to skromnej, niewymagającej natury. Jeśli jednak chcesz dodać nieco barwy wybierając nadruk pełnokolorowy, to Matka Natura także się na Ciebie za to nie obrazi. Wybierając nadruk kolorowy, wprowadzisz trochę uśmiechu w ekologiczny świat gadżetów. Dla niektórych jest to świat poważny i surowy, ale wcale tak nie musi być. Możesz właśnie pokazać, że nawet w świecie panujących reguł ,których trzeba przestrzegać w imię dobra, może być nieco zabawy i koloru. Ten świat nie musi być bowiem przecież nudny. Prezentowane w tym dziale produkty, to tylko część najbardziej popularnych pudełek. Pełniejszą ofertę przygotujemy na zapytanie.