KUBKI EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM

Kubki ekologiczne z nadrukiem firmowym to aktualnie jedno z najpopularniejszych narzędzi marketingowych, spełniające dwa zadania w jednym.

KUBKI EKOLOGICZNE Z NADRUKIEM- NAJPOPULARNIEJSZE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Z jednej strony wiele firm wykorzystuje kubki ekologiczne do promocji wizerunku, a z drugiej strony dzięki postawieniu na ekologiczne gadżety, podkreślają one swoją wrażliwość na ekologię. Kubki ekologiczne najczęściej są stosowane na stacjach benzynowych, w restauracjach, kawiarniach, czy w trakcie eventów plenerowych. Ale nie tylko. Taka postawa jest bardzo wysoko ceniona przez klientów. Dlatego wiele firm pragnie pokazać się od strony proekologicznej, nie tylko wtedy gdy ich działalność jest bezpośrednio związana z ochroną środowiska. Ponieważ wcale nie trzeba być „zieloną” firmą, by dołączyć i wesprzeć coraz bardziej poszerzające się grono miłośników ekologii.

Na rynku przybywa coraz więcej firm stawiających na wartości proekologiczne. Dlatego motywuje to nas do wprowadzania rozwiązań ekologicznych, dzięki którym zyskuje nie tylko środowisko naturalne, ale także gospodarka. Trend ekologiczny stał się bowiem mocno widoczny już również w branży gadżetów reklamowych. Oferujemy kubki ekologiczne wykonane z włókna bambusowego, ze słomy pszenicznej, kukurydzy, papieru czy łusek kawowych. To najnowocześniejsze sposoby produkcji, pozwalające w wielu przypadkach na ponowny recykling lub uzyskane właśnie w drodze wtórnego wykorzystania surowców.

NADRUK REKLAMOWY, ALE JAKI?

Na wybranych kubkach wykonamy nadruk dowolnej grafiki, która będzie idealnie promowała Waszą markę. Nadruk może składać się z logotypu, adresu www, czy hasła nawiązującego do promowanego wydarzenia. Możemy także wymyślić coś osobliwego na konkretną okazję, byle wystarczyło miejsca:) Kubki ekologiczne to nie tylko modele do użytku jednorazowego, wręcz coraz częściej są to artykuły do wielokrotnego stosowania. Dlatego warto pomyśleć o takich kubkach również do użytku codziennego, na przykład w biurze. Dlaczego nie miałyby stać się one elementem wyposażenia firmowej kuchni? Przecież i tak każdy pracownik posiada kubek na firmową kawkę. Dodatkowo takimi wyborem podkreślisz, że Twoja firma naprawdę popiera i wdraża działania proekologiczne. Możesz także uraczyć swojego klienta kawą w ekologicznym kubku, a na pewno to dostrzeże w trackie wizyty.

Kubki ekologiczne z nadrukiem logo to również odpowiedni upominek dla klienta czy kontrahenta. Z całą pewnością będzie on towarzyszył na co dzień osobie obdarowanej. Ponieważ każdy z nas na co dzień używa jakiegoś kubka. Eko kubki przykuwają uwagę również ze względu na swój wyjątkowy design i bardzo efektowną prezencję. Ekologia wiąże się z pewnego rodzaju minimalizmem. To dlatego najczęściej kubki posiadają kolorystykę stonowaną. Ale to wcale nie znaczy, że musi być nudna. To w pełni nowoczesny styl skutecznej eko reklamy!