EKO TORBY Z NADRUKIEM

Eko torby z nadrukiem, to kolejna propozycja dla firm, które są i chcą być utożsamiane jako firmy, dla których istotna jest dbałość o naszą planetę i troska o środowisko w którym żyjemy.

EKO TORBY-WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


DLACZEGO EKO TORBY

Jest to coraz bardziej cenioną wartością. Eko torby mogą być świetną wizytówką, którą łatwo rozdasz zarówno na okolicznościowych imprezach promocyjnych, jak i z powodzeniem sprzedasz w swoim sklepie. Na przykład jako alternatywa dla innych toreb, szczególnie tych jednorazowych. Są idealne na co dzień zarówno do szkoły, sklepu i gdziekolwiek ich potrzebujesz. Znajdą bowiem zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach. Eko torby z nadrukiem logo są przede wszystkim torbami uniwersalnymi i wielofunkcyjnymi Z powodzeniem można je zawsze nosić przy sobie, ze względu na fakt, że zajmują niewiele miejsca. Zmieszczą się w niejednej torebce, a nawet w kieszeni. Świetnie także wpisują się we współczesne trendy.

Torby ekologiczne z logo z naszej oferty to przede wszystkim znane i cenione torby wykonane z bawełny. Torby bawełniane prezentują się znacznie lepiej, niż klasyczne reklamówki, gdyż są bardziej estetyczne i zdecydowanie wygodniejsze, a także bardziej wytrzymałe. Bawełna jako materiał naturalny charakteryzuje się bowiem długą żywotnością, trwałością, ale także krótszym czasem biodegradacji. Co szczególnie znajdzie pozytywne odbicie w ochronie naszej planety. Eko torby to produkty wielorazowego użytku, które nie tylko długo posłużą użytkownikom, ale i wspaniale zaprezentują Twoją firmę.

MINIMALIZM JEST W MODZIE

Oferujemy torby bawełniane, ale także jutowe lub wykonane z materiałów mieszanych. Ekologia stawia na minimalizm, dlatego właśnie większość toreb dostępna jest w kolorze naturalnym. Jednak Twoja torba nie musi być wyłącznie ecrue. Ponieważ dysponujemy różnymi kolorami bawełny, dlatego możemy uszyć taką torbę, która dodatkowo wpisze się w Twoją firmową kolorystykę. Jeśli natomiast zdecydujesz się na torbę w kolorze naturalnym, to nie znaczy, że zniknie ona w tłumie innych toreb. Indywidualny projekt nadruku, zwłaszcza wielokolorowy nada torbie wesołego tonu, który z całą pewnością nie łatwo będzie przeoczyć. Torby bawełniane to jeden z najbardziej trafionych gadżetów reklamowych, zwłaszcza tych ekologicznych. Na torbie możemy umieścić dowolny projekt, zarówno z jednej strony, jak i dwustronnie. Duża powierzchnia, jaką oferują torby, pozwala nadrukować najbardziej szalone i rozbudowane grafiki. Dlatego właśnie stwórz z nami swój indywidualny projekt, by torba naprawdę się wyróżniał.

DUŻA POWIERZCHNIA NA REKLAMĘ

Projekt nadruku może także nawiązywać do szczególnej okoliczności lub wydarzenia, na których będą one wykorzystywane. Warto więc zastanowić się, co torba ma w szczególności promować, poza samym logotypem. Jeśli organizujesz wydarzenie dla dzieci, możemy zaprojektować grafikę, którą dzieci pokochają. Jeśli zaś chcesz wypromować na przykład jakieś wydarzenie sportowe, którego jesteś organizatorem, też coś odpowiedniego wymyślimy. Po prostu skontaktuj się z nami.