APTECZKI REKLAMOWE

Apteczki reklamowe to nie tylko świetny i skuteczny artykuł promocyjny ze względu na swoje oczywiste i ponadczasowe zastosowanie. To po prostu produkt, który jest zwyczajnie potrzebny, a w niektórych sytuacjach nawet i obowiązkowy.

WYBRANE APTECZKI REKLAMOWE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Jako kierowca musisz zadbać o bezpieczeństwo nie tylko swoje, gdyż w razie wypadku musisz udzielić pierwszej pomocy. Apteczka powinna znaleźć się nie tylko w samochodzie, ale także w domu, czy miejscu pracy, aby w razie takiej potrzeby mieć pod ręką podstawowe artykuły medyczne. Dlatego warto zawsze być zaopatrzonym w apteczkę. Apteczki reklamowe stanowią doskonały prezent dla pracowników, pacjentów czy klientów branży medycznej, a także firm związanych z ochroną zdrowia. Ale nie tylko. Sprawdzi się bowiem, jako uniwersalny upominek biznesowy. Apteczka także może być bowiem gadżetem kojarzonym z Twoją firmą, niezależnie od tego jaką branże sam reprezentujesz. Obdaruj swoich klientów poczuciem bezpieczeństwa, wręczając apteczkę z Twoim logo. W ofercie GadżetPL znajdziecie apteczki z rozmaitym wyposażeniem i przeznaczeniem. Oferujemy apteczki z podstawowymi akcesoriami, jak i zaopatrzone w bardziej profesjonalne produkty. Na dodatek oferujemy apteczki wodoodporne, kieszonkowe i podróżne.

DLA KOGO?

Zestawów pierwszej pomocy w postaci apteczek jest na rynku wiele. Wiele jest także miejsc, gdzie można je nabyć. Apteczki coraz częściej są wykorzystywane, jako upominek reklamowy, dlatego najczęściej pytacie o możliwość wykonania nadruku logotypu na takiej apteczce. My proponujemy Wam zarówno możliwość nabycia u nas apteczki z odpowiednim wyposażeniem, jak i wykonanie od razu nadruku Waszego logo. Apteczki, które oferujemy są przeznaczone głównie do użytku promocyjnego. Posiadamy wśród nich także modele zgodne z odpowiednimi normami. Nasze apteczki nadają się jako zestawy podróżne, sportowe, rowerowe, do domu, pracy czy nawet do samochodu. Ze względu na ich rozmiary są bardzo poręcznymi zestawami, który można uzupełniać o potrzebne elementy. Tak więc etui z Twoim logo na pewno będzie służyło również po zużyciu pierwotnego wyposażenia.

A MOŻE ZESTAW?

Jeśli nie znalazłeś w tym miejscu apteczki, która Cię interesuje, koniecznie do nas napisz. Prezentowane powyżej zestawy, to przykładowe, gotowe produkty, które staramy się na bieżąco uzupełniać. Jednak nie stanowią pełnej oferty. Możemy też zaoferować skompletowanie apteczki według potrzebnych dla Ciebie artykułów. Możemy także stworzyć dla Ciebie zestaw składający się z różnych elementów, w tym także apteczki. W zestawie może znajdować się kubek termiczny, ciepły koc, termos czy co tylko zechcesz. A może maseczka lub rękawiczki albo płyn do dezynfekcji? Pomysłów na skomponowanie fajnego zestaw jest naprawdę wiele. Zestaw może być drobny, a może być bardziej rozbudowany, nadając się na bardziej wartościowy prezent, na przykład dla kontrahenta. Dlatego skontaktuj się z nami.