KUBKI TERMICZNE Z NADRUKIEM

Kubki termiczne z nadrukiem to jedne z tych gadżetów, po które najczęściej sięgają odbiorcy, ze względu na wysoką przydatność. Dodatkowo umieszczenie na nich logotypu firmowego równie często przypomina o marce i pomaga zbudować pozytywne relacje. Kto bowiem nie lubi dostać praktycznego gadżetu? To miły gest, szczególnie gdy się go nie spodziewamy.

POLECANE

KUBKI TERMICZNE Z NADRUKIEM -wybrane modele

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Wszyscy jesteśmy w jednej wielkiej grupie ludzi, którzy lubią kubki, bo każdy potrzebuje ich wiele razy w ciągu dnia. Dlatego są one produktem, którym nikt nie pogardzi, a wręcz ucieszy nawet jeśli mamy ich już kilka. Kubek termiczny z logo przyda się każdemu w drodze do pracy, szkoły czy na spacerze. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą świeżą kawę lub herbatę albo inny ulubiony napój, niezależnie od pory roku ani miejsca do którego zmierzasz. Kubek termiczny jest do tego poręczniejszy niż klasyczny termos i zajmuje znacznie mniej miejsca. Z tego właśnie względu kubki termiczne są świetną alternatywą dla klasycznych termosów. Kubki termiczne z grawerem lub nadrukiem firmowym to doskonały pomysł na oryginalny prezent dla ważnego klienta czy kontrahenta. Kubek z zabawnym hasłem motywującym na pewno podziała energetyzująco również na Twoich pracowników. Byłby też dobrym uzupełnieniem wyposażenia w biurze. Świetnie sprawdzi się, jako upominek na rocznicę firmy. Możesz go także wręczyć klientowi na przykład z okazji owocnego kontraktu. Kubki termiczne z nadrukiem nadają się na większość okazji i wydarzeń.

KUBEK ALE JAKI?

Nasze firmowe kubki termiczne mogą być proste lub wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak na przykład sitko na fusy czy pojemnik na owoce. W GadżetPL znajdziecie modele z różnej półki cenowej, zarówno klasyczne, jak i premium super szczelne i wytrzymałe dla bardziej wymagających klientów. Szeroki zakres pojemności sprawi, ze na na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie kubek. Możemy także stworzyć dla Was ciekawy zestaw, który będzie zawierał wybrany kubek oraz inne artykuły, których potrzebujecie. Całość odpowiednio zapakujemy i dodamy okolicznościową dekorację, która na pewno zrobi wrażenie WOW!. Nie tylko zestaw możemy fajnie zapakować, by nadawał się na elegancki prezent, ale również sam kubek.

CO NA KUBKU?

Na kubku wykonamy logo firmowe, albo dowolną grafikę, która może być adekwatna do promowanego wydarzenia czy okazji. Może stanowić hasło promujące daną akcję, albo przywoływać wartości firmy lub motywującą i wesołą myśl. Najbardziej dedykowaną metodą znakowania jest grawer laserowy, który polega na „żłobieniu” w powierzchni. Na niektórych modelach może także wykonać nadruk, który doda kolorytu. W tym dziale prezentujemy jedynie najpopularniejsze z naszych modeli. Na zapytanie przygotujemy szerszą ofertę dostępnych kubków.