BIDONY Z NADRUKIEM

Bidony z nadrukiem docenią wszyscy zwolennicy zdrowego stylu życia, którzy pragną utrzymać odpowiednią równowagę swojego organizmu.

WYBRANE BIDONY Z NADRUKIEM

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Nie tylko entuzjaści wycieczek górskich czy rowerowych. Obniżenie poziomu wody w organizmie to nie tylko gorsze samopoczucie, zawroty głowy, czy ogólne osłabienie, ale też możliwość wystąpienia różnych infekcji w organizmie. Jeśli więc zależy Ci na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, a dodatkowo chcesz promować te idee, podaruj swoim odbiorcom praktyczny i estetyczny bidon reklamowy. Będzie on zarazem niezbędnym elementem każdego treningu. Bidon obrandujemy Twoją grafiką i logotypem, dzięki temu już nigdy nie spotka Cię sytuacja pomylenia identycznych na pozór butelek na siłowni

Z NADRUKIEM FIRMOWYM

Ani Tobie, ani Twojemu klientowi. Nasz bidon pozwoli Twojej firmie wyróżnić się w tłumie, dlatego warto o nich pomyśleć planując akcję promocyjną. Ponieważ to świetna reklama, która zawsze będzie w ruchu i na widoku. Będzie ona także towarzyszyć Twoimi klientom dosłownie wszędzie, w pracy , szkole, na siłowni, plaży czy rowerze. Jeśli zależy Ci na stworzeniu wizerunku pro-sportowej firmy, to pomyśl o bidonach reklamowych. Na bidonie możemy dodatkowo umieścić hasło, które będzie motywowało do działania. Tego często potrzebują osoby, które pragną na przykład rozpocząć swoją przygodę z ćwiczeniami, czy innym rodzajem aktywności. Nasze bidony, to nie są nieporęczne butelki, lecz wygodne rozwiązanie.

DLACZEGO BIDON?

Bidony to niezbędny dodatek szczególnie dla aktywnych. Ale także dla wszystkich, którzy dbają o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu. Zamiast ciągle kupować wodę mineralną, by ugasić pragnienie, lepiej zaopatrzyć się w bidon, który będzie służył przez długi czas. Na rynku można znaleźć szeroki wybór butelek sportowych o różnorodnej pojemności, od 250 ml do nawet 1000 ml. Dlatego, że zapotrzebowanie rośnie z każdym rokiem. A społeczeństwo ma różnorodne oczekiwania. Wbrew pozorom mały i nie przykuwający uwagi produkt, a coraz bardziej pożądany. Społeczeństwo staje się jeszcze bardziej świadome i chętne do prowadzenia ekologicznego stylu życia. Pragnie dbać o planetę na której żyjemy, ale i o siebie samych. Wraz z rosnącą aktywnością fizyczną oraz wyborem świadomego zdrowia, artykuły najmniejszej potrzeby nieustannie są rozchwytywane. Ten trend nie przemija. Warto wykorzystać ten fakt do promowania wizerunku własnej firmy. Być może już świetnie rozreklamowanego, ale czy utrwalanie tej świadomości marki zaszkodzi?

Wraz z rosnącą aktywnością fizyczną oraz wyborem świadomego zdrowia, artykuły najmniejszej potrzeby nieustannie są rozchwytywane. Ten trend nie przemija. Warto wykorzystać ten fakt do promowania wizerunku własnej firmy. Być może już świetnie rozreklamowanego, ale czy utrwalanie tej świadomości marki zaszkodzi? Dzięki gadżetom reklamowym będziesz ciągle o tym przypominał. I o to właśnie chodzi. Możemy także skomponować dla Ciebie zestaw prezentowy . Skontaktuj się z nami.