GADŻETY ROWEROWE Z LOGO

Gadżety rowerowe z logo to bardzo przydatne artykuły dla każdego zwolennika wycieczek rowerowych. Wszelkiego rodzaju artykuły dedykowane do rowerów, nawet te najdrobniejsze, znacząco umilą przejażdżki i przydadzą się w niejednej sytuacji. Zarówno te krótsze, jak i dłuższe wypady plenerowe.

GADŻETY ROWEROWE Z LOGO -WYBRANE PRODUKTY

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Jako, że entuzjastów dwóch kółek nie brakuje, wręcz jest ich wśród nas coraz więcej, gadżety rowerowe świetnie nadają się na upominek promocyjny. Będą w świecie szerzyć świadomość istnienia Twojej marki. Każda osoba, która przynajmniej czasem oddaje się aktywności, bardzo ceni drobne gadżety, tym bardziej takie, które będą naprawdę praktyczne. Funkcjonalne akcesoria rowerowe z logo to wręcz mobilna reklama, która zawsze jest w ruchu. Akcesoria rowerowe z nadrukiem reklamowym pasują nie tylko do sportowych akcji promocyjnych, ale także nadają się świetnie na różnego rodzaju targi branżowe.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno akcesoria drobne, które świetnie nadają się do masowego rozdawania. Są wśród nich takie gadżety jak na przykład różnego rodzaju odblaski rowerowe, dzwonki, światełka czy pokrowce na siodełka, Proponujemy także produkty zupełnie dodatkowe, które najczęściej wykorzystujecie jako prezent dla ważnego odbiorcy. Tutaj oferujemy akcesoria takie jak torby na ramę czy zestawy kluczy, nawet kamerki z mocowaniem na ramę oraz szereg innych artykułów.

JAKIE WYBRAĆ?

Drobne akcesoria rowerowe najchętniej rozdawane są w trakcie dużych wydarzeń promocyjnych organizowanych w mieście. Wydarzenia sportowe czy wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, to najczęstsze okazje, na których gadżety mają wzięcie. Znajdują także zastosowanie na wszelkiego rodzaju warsztatach tematycznych organizowanych dla dzieci i młodzieży, w trakcie których porusza się temat na przykład bezpieczeństwa na drodze. Nie tylko same odblaski stanowią o bezpieczeństwie. Dodatkowe artykuły rowerowe, takie jak torby na ramę czy zestawy narzędzi, a nawet kamerki rowerowe, najczęściej zamawiane są jako upominki premium. Takie upominki wręcza się nie tylko ważnemu klientowi. Nadają się one także idealnie jako podarunek z okazji ważnego wydarzenia z życia firmy. Czy to będzie rocznica Twojej marki, czy ważna impreza, na której chcesz wypaść nietuzinkowo i zostać zapamiętany.

Na wybranym produkcie umieścimy Twoje logo lub inną grafikę firmową w zależności od wielkości powierzchni na której możemy wykonać nadruk. Nadruk może przedstawiać nie tylko symbolicznie Twój logotyp, lecz również hasło nawiązujące do tematu danej okazji. Dzięki temu ten konkretny produkt będzie utożsamiany z Twoją marką lub nawet wydarzeniem, które zorganizowałeś. Możemy także stworzyć dla Ciebie zestaw, wyposażony w te akcesoria, których potrzebujesz i dobrać okolicznościowe opakowanie. Wystarczy, że powiesz nam, czego poszukujesz. Prezentowana w tym dziale oferta przedstawia jedynie wybrane artykuły. Jeśli szukasz jeszcze czegoś innego, to skontaktuj się z nami.