BRELOK GUMOWY NA ZAMÓWIENIE

Brelok gumowy na zamówienie zachwyca precyzją wykonania i odwzorowaniem kolorów, a także przyciąga oko formą i kształtem. Jest niezwykle elastyczny i trwały, a także miękki i miły w dotyku. Dzięki temu stanowi wyselekcjonowany rodzaj spośród wszystkich breloków.

BRELOK GUMOWY NA ZAMÓIENIE-PŁASKI CZY WYPUKŁY?

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


DLACZEGO BRELOK GUMOWY?

Logotyp, który umieszczany na breloku, tak naprawdę zatopiony jest w masie, dzięki temu nie traci swoich walorów kolorystycznych przez bardzo długi czas . Brelok gumowy nazywany jest także brelokiem silikonowym, ale to nie to samo. Występuje on w wersji wypukłej , bardziej przestrzennej (3D) oraz płaskiej (2D). Wersja wypukła breloka dedykowana jest bardziej skomplikowanym projektom. Może być jednostronny lub dwustronny.

Brelok gumowy pozwala lepiej odwzorować skomplikowane kształty i odtworzyć nawet najdrobniejsze szczegóły projektu. Wysokiej jakości guma, z której breloki są produkowane jest przyjazna dla innych powierzchni i nie rysuje. To świetnie sprawdza się szczególnie przy kluczach, które często rzucamy na różne powierzchnie. Czy to szafkę, czy stół. Breloki ze względu na swoją niską cenę są gadżetem świetnie nadającym się do masowego rozdawania. Stanowią też miły dodatek do zakupów. Dlatego jeśli organizujesz większą akcję promocyjną, breloki zdecydowanie będą odpowiednie na taką okoliczność.

BEZ WĄTPIENIA INDYWIDUALNY

Breloki gumowe to świetne rozwiązanie, by stworzyć indywidualną formę. Zamiast szukać i wybierać odpowiedni brelok spośród niezliczonej ilości gotowych i dostępnych na rynku kształtów. Dlatego warto stworzyć własny wzór i kształt, którego możesz być pewny nikt inny nie będzie miał. Żaden inny klient nie zamówi takiego samego wzoru, ani nie powieli Twojego projektu. Dzięki temu breloki gumowe, które wykonujemy właśnie na specjalne zamówienie, stają się dla Twojej firmy gadżetem unikatowym. Produkujemy breloki w dowolnych kolorach, rozmiarach i kształtach.

Breloki nadają się na każdą organizowaną imprezę i dla każdego. Brelok bowiem jest uniwersalną formą upominku i do tego nie banalną. Może utożsamiać zainteresowania, dlatego jest fajnym dodatkiem do kluczyków samochodowych dla zmotoryzowanych. Dobrą okazją do wręczenia takiego upominku kierowcom jest na przykład zjazd fanów danej marki, czy targi motoryzacyjne. Może być stylowym dodatkiem do torebki damskiej, dlatego można go dodawać jako gratis do damskich zakupów. Fajnie sprawdzi się na przykład na promocjach nowych kolekcji torebek albo wyprzedażach. Odpowiednie tutaj będą eleganckie breloki skórzane, które stanowią również szykowny dodatek dla mężczyzn. Brelok może także nawiązywać do wartości proekologicznych, dlatego tutaj natomiast świetnie się sprawdzi między innymi jako upominek dla branży fotowoltaicznej lub ochrony środowiska. Warto zwrócić uwagę na breloki drewniane, które dedykowane są szczególnie do promocji ekologii. Wybór breloków oraz możliwości ich zastosowania w akcjach promocyjnych jest naprawdę bardzo szeroki.