BRELOK METALOWY Z GRAWEREM

Brelok metalowy z grawerem, to bardzo dobry i sprawdzony pomysł na firmowy upominek. Breloki od dawna cieszą się sporym zainteresowaniem, ze względu na solidne wykonanie i niską cenę.

BRELOK METALOWY Z GRAWEREM-WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć


DLACZEGO BRELOKI?

Breloki to praktyczna forma reklamy w przystępnej cenie, która będzie funkcjonowała z powodzeniem przez długi czas. Breloki metalowe to atrakcyjny sposób na promocję Twojej marki, ponieważ wiele osób używa ich na co dzień. Zawsze są pod ręką i w zasięgu wzroku. Niektórzy traktują breloki, równie poważnie jak element garderoby w której się prezentują. Jak kobiety, które dobierają dodatki do torebki, jako ważne akcesoria swojego wyglądu w danym dniu czy na dana okoliczność. Ty także podejdź poważnie do tematu breloków. Nie wiedząc bowiem, na które elementy codziennego użytku czy ubioru Twój odbiorca zwraca szczególną uwagę, rozważ breloki w swojej kampanii promocyjnej.

To gadżet, który świetnie poszerzy świadomość Twojej marki, przystępny cenowo dla każdego, a do tego może mieć naprawdę nieoczekiwany odzew. Brelok metalowy z grawerem to właśnie dlatego jest praktyczny sposób na promocję Twojej marki, która zawsze będzie pod ręką i będzie widoczna dla oczu. Więc jeśli chcesz być blisko swojego klienta, podaruj mu ładny breloczek. W tej kategorii znajdują się oryginalne i klasyczne modele oraz takie, które posłużą do czegoś więcej, niż jako zwykła zawieszka. Breloki metalowe są najbardziej odpowiednie do grawerowania. Grawerowanie laserowe polega na żłobieniu w materiale i usunięciu jego części, eksponując „wyryte” w nim logo czy tekst.

A W CZYM I DLA KOGO?

Breloki mogą być elementem większego zestawu. W naszej ofercie posiadamy breloki w gotowych zestawach na przykład z notesem i długopisem. Pakowane w dedykowane już pudełko. Możemy jednak zaproponować stworzenie indywidualnego zestawu, który będzie zawierał wybrane przez Ciebie elementy. .Zestaw może być przeznaczony dla poważnego odbiorcy, a więc przygotowany w formie eleganckiego prezentu lub skierowany dla dzieci do masowego rozdawania. Brelok możesz dołączyć, jako miły dodatek na przykład do kolorowanki, którą również możemy dla Ciebie zaprojektować. Możesz go rozdawać uczestnikom w trakcie większego, plenerowego wydarzenia, jak na przykład bieg charytatywny. Powiedz nam na jaką okoliczność i dla kogo chcesz skierować pomysł na gadżet, a coś odpowiedniego na pewno wymyślimy. Tanie gadżety, jakimi są breloki wcale nie muszą być nudne. Każdy lubi małe upominki, a w szczególności praktyczne. Zawsze są one miłym gestem lub nawet wspomnieniem z udziału w fajnym lub ważnym wydarzeniu. Prezentowane w tym dziale breloki to tylko najczęściej zamawiane wzory. Na zapytanie przygotujemy szerszą ofertę.