SKÓRZANY BRELOK Z GRAWEREM

Skórzany brelok z grawerem to kolejna odsłona breloków, na które chcemy zwrócić Waszą uwagę. Breloki skórzane to wyjątkowo elegancki upominek firmowy, którym możesz obdarować swoich odbiorców, a do tego przystępny cenowo dla każdego. Breloki skórzane to trafiony wybór dla ceniących szyk i elegancję.

 

SKÓRZANY BRELOK ZGRAWEREM- WYBRANE WZORY

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


DLACZEGO SKÓRZANE?

Brelok skórzany to wyrób z wysokogatunkowych skór naturalnych, a także materiałów skóropodobnych. To gadżet klasy VIP dla najbardziej wymagających klientów, ale także przystępny cenowo. Ze względu na szeroki wybór wzorów, kształtów i dodatków, każdy znajdzie odpowiedni i przystępny dla siebie model. Breloki skórzane są ponadczasowe i eleganckie, tak jak sama skóra, która nigdy nie straciła na swojej popularności i jakości. Z tego względu breloki skórzane dedykujemy w szczególności tym klientom, którzy cenią  luksus. Skóra stanowi świetne tło dla umieszczonego logotypu, prezentując je w sposób wręcz  niebanalny i na bogato.  Oferujemy liczne wzory breloków wykonanych z różnego rodzaju skór naturalnych czy ekologicznych. Możecie także samodzielnie wybrać kształt czy kolor skóry. Na breloku umieścimy Wasze logo lub ingrafikę firmową. Jak na przykład adres strony, telefon czy cokolwiek potrzebujesz, byle się zmieściło na przeznaczonej do tego powierzchni. 

A CO Z GRAFIKĄ?

Dedykowanych technik nanoszenia grafiki jest kilka. Klasyczną techniką zaś jest grawer lub tłoczenie. Tłoczenie polega na odkształceniu materiału za pomocą metalowych matryc poprzez głębokie wtłaczanie przygotowanej grafiki. Tłoczenie może być także wykonane z użyciem folii kolorowej. W tej sytuacji we wtłoczoną grafikę dodatkowo wprasowywana jest specjalna kolorowa folia. Dzięki temu naniesiona grafika nabiera eleganckiego koloru wybranej folii. Skórzane breloki są najczęściej cenionymi gadżetami szczególnie w branży motoryzacyjnej. Hurtowo zamawiane są przez renomowane salony samochodowe oraz branże nieruchomości. Nie dziwi to jednak biorąc pod uwagę podstawowe ich zastosowanie. Gdzie lepiej się przydadzą, jak nie przy wszelkiego rodzaju kluczach.

Znajdą zwolenników zarówno wśród panów, ja i pań. Również z tego względu oferujemy różne wzory breloków oraz rozmaite dodatki, które pomogą podkreślić ich bardziej męski lub kobiecy charakter. Mogą posiadać metalowe elementy dedykowane dla panów lub subtelne kryształki, którymi zachwycą się kobiety. Breloki skórzane do zdecydowanie bardzo reprezentacyjna forma upominku reklamowego. Warto więc rozważyć je w kategorii gadżetu promocyjnego. Brelok może również stanowić jeden z elementów zestawu, którym obdarujesz odbiorcę. Do tego zapakowany w odpowiednie pudełko lub nawet dodatkowo udekorowane, na pewno wywoła więcej niż pozytywne wrażenie o Twojej firmie. Przedstawione w tym dziale breloki to tylko wybrane modele. Na indywidualne zapytanie, przygotujemy szerszą propozycję dostępnych modeli. 

rekomendowana agencja reklamowa