KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM FIRMOWYM

Koszulki z własnym nadrukiem, to podstawowy element garderoby każdego z nas. Czy jesteśmy w biurze, w domu, na wakacjach czy spacerze, fajna i wygodna koszulka zawsze się przyda. Jeśli dodatkowo na koszulce umieścimy logo firmowe, to będzie ona idealnym narzędziem promocyjnym.

MĘSKIE

Kliknij w obraz by go powiększyć

DAMSKIE

ZOBACZ TEŻ


DLA KOGO?

Koszulki reklamowe to oryginalne i skuteczne narzędzie marketingowe, które może stać się upamiętnieniem eventu, czy innej organizowanej imprezy. Może stanowić miły prezent, jak również świetnie spełni się jako element odzieży firmowej. Stwórz z nami własny projekt koszulki, dzięki któremu będzie ona unikatowa, a Ty staniesz się rozpoznawalny. Oferujemy koszulki luźne i dopasowane w wielu różnych rozmiarach. Dzięki temu na pewno dopasujemy coś dla każdego, kogo chcecie obdarować taką koszulką. Szeroki wybór różnorodnych fasonów, materiałów i grubości oraz kolorów także ułatwi właściwy dobór odpowiedniego t-shirta. Oferujemy rozmaite koszulki w zależności od ich przeznaczenia. Mogą to być koszulki codziennego użytku jak także koszulki do aktywności fizycznej.

Dodatkowo na wybranej koszulce wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, na przykład logo Twojej firmy. Dzięki czemu codziennie będzie utrwalała wizerunek Twojej firmy wśród klientów i kontrahentów. Zwróć na siebie uwagę, dzięki wyróżniającym Cię spośród konkurencji koszulkom i zostań zapamiętany. To klucz do sukcesu i rozwijania swojej marki. Koszulki z własnym nadrukiem firmowym to po prostu praktyczny gadżet.

KONIECZNIE Z NADRUKIEM FIRMOWYM

Projekt graficzny naniesiemy na wybranej koszulce jedną z wielu dostępnych technik. W zależności od samej grafiki i materiału stosujemy nadruk sublimacyjny, UV, sitodruk, termotransfer a także haft komputerowy. Nie zaprzątaj sobie jednak tym głowy. Ten szczegół pozostaw nam, ponieważ Ty nie musisz się na tym znać. Wystarczy, że powiesz nam czy preferujesz nadruk czy haft. Podaj nam też miejsce w którym chciałbyś umieścić na przykład logo. Nadruki możemy wykonać z przodu i z tyłu koszulki, jak również na rękawkach czy w mniej typowych miejscach. Zastanów się na jaką okoliczność i do jakiego użytku potrzebujesz t-shirt. Czy dla pracowników, jako odzież firmowa czy na organizowane wydarzenie sportowe. Może potrzebujesz koszulek do masowego rozdawania swoim odbiorcom lub jako fant w konkursie? Da się zrobić. Koszulkę możemy urozmaicić dodatkowym nadrukiem, jak na przykład mottem przewodnim Twojego wydarzenia. Możemy także stworzyć ciekawy projekt dla dzieci, który na pewno spodoba się nie tylko im.

Daj się ponieść i nie bój się tego. Koszulka wcale nie musi być nudna i surowo oficjalna z nadrukowanym jedynie logotypem. Nawet służbowa koszulka może prezentować na przykład cele lub wartości Twojej firmy. Indywidualny projekt to jest właśnie sposób na odpowiednie kreowanie własnego wizerunku. Możesz także uzupełnić odzież o dodatkowe artykuły, jak na przykład polary na chłodniejsze dni, czy kurtki.