POLARY FIRMOWE Z LOGO

Polary firmowe z logo to najchętniej zamawiana część garderoby służbowej, szczególnie gdy potrzebujemy dodatkowej warstwy odzieży. Nie tylko jednak jesień i zima są powodem do zamawiania polarów przez firmy. Polary świetnie nadają się do pracy zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz chłodnych hal, które także w lecie mogą wywoływać dreszczyk na skórze. Nasze polary zapewnią ciepło i poczucie komfortu. Polar firmowy to świetny element uzupełniający służbową garderobę, ale równie świetnie nada się jako możliwy do nabycia produkt dla Twojego odbiorcy. Czy to w klubie sportowym, czy na fitness.

Podaruj polara swoim klientom na przykład kupującym po raz pierwszy karnet na Twoje usługi, a sprawisz, że  poczuje się on doceniony. Na pewno też chętniej będzie korzystał z firmy, która nieoczekiwanie podarowała mu swoją wdzięczność wręczając taki upominek. Polary firmowe z logo nadają się także do wyposażenia sklepu Twojego klubu. Jeśli masz stałych klientów, którzy lubią nabywać produkty z Twoim logo, dzięki czemu na pewno i nie bez przyczyny czują się markowo, to uzupełnij swój asortyment również o ten produkt. Dla Ciebie będzie to wdzięczną formą marketingu, a klient będzie zadowolony z zakupionego dobrego jakościowo produktu.  Oferujemy bluzy polarowe, ale także polary bez rękawów w formie ciepłych kamizelek. Zarówno wersje dla mężczyzn, jak i dla kobiet oraz dzieci.

MĘSKIE

DAMSKIE

ZOBACZ TEŻ


Duży wybór rozmiarów oraz kolorystyki sprawi, że znajdziesz na pewno coś dla siebie lub swoich odbiorców. Wśród odzieży polarowej posiadamy także kurtki wykonane z tego materiału, ale o tym w osobnym dziale. Spraw by Twój pracownik stał się częścią firmowej społeczności i tak też się poczuł. Proponujemy różne techniki wykonania logotypu na wybranym polarze. Może to być nadruk, a może bardziej ekskluzywnie wyglądający haft. Oprócz logotypu możemy umieścić dowolny tekst, twoje hasło czy myśl firmową. W zależności od zastosowania polecamy polary o różnej gramaturze. Od polarów nadających się najlepiej na zimy czas, po lżejsze bluzy wykonane z  polaru. Oferujemy krój dedykowany zarówno dla części żeńskiej, jak i męskiej.

Polary bardziej luźne, jak i te mocniej przylegające do ciała. W tutejszym dziale oferujemy polary najczęściej zamawiane i najbardziej popularne, ale oprócz nich mamy także do zaoferowania wiele więcej wzorów i fasonów. Najlepiej napisz od nas w temacie poszukiwanej bluzy z polaru, a przygotujemy dla Ciebie szerszą ofertę. Ofertę dopasowaną przede wszystkim do Twojego budżetu, jaki masz przeznaczony na taki zakup. W naszej ofercie posiadamy zarówno polary bardziej przystępne cenowo, jak i te z półki premium. Daj nam znać także dla kogo zamawiane polary mają być przeznaczone i na jaką okoliczność, na przykład dla pracowników na event firmowy.

rekomendowana agencja reklamowa