Promujesz aktywny styl życia? Te gadżety ucieszą tych aktywnych.

18 czerwca 2019 Autor admin 0

Wiosna, lato i piękna polska złota jesień. Ten czas jest ulubieńcem dla ludzi aktywnych. Co możesz podarować swoim odbiorcom, by mieć pewność, że ten gadżet będzie praktyczny, a jednocześnie będzie dumnie promował Twoją firmę?

BIDONY

Porządna butelka sportowa, przyda się każdemu. Jeśli do tego wyróżnia się czymś ekstra, to właśnie o to chodzi. Szeroki wybór wzorów, kolorystki, pojemności, materiału i dodatków. To możemy Ci zaoferować. Obowiązkowo na butelce zamieścimy Twoją grafikę, dzięki czemu będzie spersonalizowana wyłącznie dla Ciebie. Tak więc stwórz z nami swój bidon sportowy i bądź pewny, że spełni świetnie swoją marketingową rolę.

SASZETKI SPORTOWE

Komu nie przyda się poręczna saszetka lub poręczna torba, szczególnie, gdy zamierza pobiegać lub pojeździć na rowerze? Dzięki niej będzie miał przy sobie kilka ważnych drobiazgów. A jeśli saszetka pomieści dodatkowo, chociaż niedużą butelkę z napojem, to naprawdę świetne rozwiązanie. Dla rowerzystów polecamy termoizolacyjne torby rowerowe, które utrzymają napój w pożądanej temperaturze, a dodatkowo posiadają specjalne miejsce na telefon, dzięki czemu korzystając z nawigacji będziesz widział dokąd jedziesz. Może saszetka z odblaskiem lub wodoodporna? Mamy tego mnóstwo i na pewno znajdziecie coś dla siebie.

NARZĘDZIA ROWEROWE

To ostatnio hit wśród gadżetów rowerowych. Jeśli już dotąd podarowałeś klientowi bidon, czy saszetkę, tym razem podaruj zestaw narzędzi rowerowych. Mały i poręczny zestaw, a oferuje bardzo wiele. Posiada aż 15 funkcji, klucze rowerowe, 2 łomy, tarkę do ścierania, klej, gumowe łatki. Czy klasyczny zestaw oferuje Ci aż tyle? Tak, pod warunkiem, że sobie go sam skompletujesz.

Zobacz nasze wybrane gadżety sportowe lub po prostu napisz czego szukasz.