Gadżety ekologiczne ale jakie?

18 czerwca 2019 Autor admin 0

Gadżety ekologiczne budzą coraz większe i stale rosnące zainteresowanie. Chcesz aby Twoja marka również była kojarzona z działaniami proekologicznymi? Przejrzyj nasz ranking TOP 5 wybieranych w tym sezonie gadżetów ekologicznych.

POWER BANK

Elektronika reklamowa to bezspornie najczęściej pożądane gadżety. Power banki ekologiczne zdobione grafiką klienta ciągle robią wrażenie i długo nie przestaną. Najczęściej to design, duża pojemność oraz po prostu ich przydatność wygrywają z założonym na początku budżetem.

ŁADOWARKA INDUKCYJNA

Kolejny gadżet elektroniczny, który wygrywa zaraz obok power banków. Obudowa wykonana z naturalnego, certyfikowanego drewna klonowego, a duża powierzchnia znakowania daje nam większe pole do przekazu.. Kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w ładowanie QI.

KUBEK PODRÓŻNY

Kubki, czy termosy są wybierane bez względu porę roku. W zimie zapewnią ciepły napój, a w lecie są dobrym środkiem transportu dla napoju. Dziś prezentujemy naszą niedawną nowość, która ze względu na swoją popularność już awansowała do TOP5. Poręczny kubek ekologiczny o pojemności 450 ml. Posiada elementy z drzewa bambusowego oraz wnętrze ze stali nierdzewnej. Na kubku polecamy wykonanie logo metodą grawerowania.

NOTESY EKOLOGICZNE

Nawet w dobie komputerów i pełnej cyfryzacji zapotrzebowanie na notesy nigdy nie przeminie. Tym razem powracamy do natury notatnikiem posiadającym okładkę z juty oraz kartki wykonane z papieru z bambusa. Dodatkowo do notesu została dołączona elastyczna opaska i tasiemka. Zaraz obok niego prezentujemy notesy wykonane z papieru kamiennego.

EKOLOGICZNA DONICZKA-czemu nie?

I tu Was zaskoczymy. Jeśli i Ty chcesz zaskoczyć swojego odbiorcę, podaruj mu nietypowy gadżet, tak jak zdecydowało zrobić już kilka firm. Ekologiczna doniczka do kwiatów, zawierającą nasiona i ziemię. Tani gadżet wybierany nie tylko przez branżę ogrodniczą..

Zobacz nasze wybrane gadżety ekologiczne lub po prostu napisz czego szukasz.