BOOM KALENDARZOWE czas START, czyli otwieramy sezon kalendarzowy

19 lipca 2019 Autor admin 0

Środek upragnionego lata, to wyczekiwany czas urlopowy dla wielu z nas. Wszyscy marzą by odpocząć i na krótką chwilę porzucić wszelkie obowiązki służbowe. Natomiast wielu z Was wie, że to właśnie teraz zaczyna się szał na zamawianie kalendarzy firmowych, bo wraz z nadejściem jesieni, gdy pozostali zaczynąją dopiero zgłaszać zapotrzebowanie, wiele produkcji zamyka już sezon kalendarzowy-Powód? -Wszystko zostało wyprzedane , a linie produkcyjne mają już pełne ręce roboty do końca roku. . 

Wraz z rozpoczęciem sezonu kalendarzowego przedstawiamy topowe modele kalendarzy książkowych, które co roku cieszą się największym zainteresowaniem, ze względu na 

Poza różnymi rodzajami opraw, można wybrać kalendarium w wersji tygodniowej, dziennej lu z częścią notesową. Oferujemy także wiele dodatków, w które na Wasze życzenie możemy wyposażyć kalendarz. Najpopularniejsze z nich, to gumka zamykająca i metalowa blaszka z indywidualnym grawerem.

Nr 1. kalendarz Vivella- subtelna oprawa o delikatnej, matowej fakturze, imitująca skórę .

kalendarze książkowe z logo

Nr. 2. Kalendarz Nebraska- elegancka oprawa skóropodobna o delikatnej, błyszczącej fakturze.kalendarze książkowe z logo

Nr. 3. Kalendarze z indywidualną oprawa posiadającą zadruk pełnokolorowy na całej powierzchni okładki, dzięki czemu Wasz kalendarz jest unikatowy i charakterystyczny.

kalendarze książkowe z logo indywidualne

Nr. 4 Kalendarze trójdzielne z indywidualnym projektem główki oraz plecków.

kalendarze trójdzielne z logo

Zobacz nasze wybrane  kalendarze