Zestawy szkolne z logo- Witaj szkoło, czyli jak uprzyjemnić powrót do szkoły?

13 sierpnia 2019 Autor admin 0

Zestawy szkolne z logo. Choć wakacje jeszcze trwają w najlepsze, już zaczynamy odliczanie do rozpoczęcia szkoły.  Mamy dla Was coś, co uprzyjemni uczniom ten powrót, a Wam pomoże promować wizerunek . Zachęcamy do rozdawania gadżetów, które niewątpliwie przydadzą się w szkole, a jednocześnie nasze top 4 zestawów szkolnych., które już wzbudziło zainteresowanie wśród szkół i przedszkoli.

Zestaw szkolny I, to zestaw do pokolorowania – zawiera worek szkolny, jeden z piórników do wyboru oraz lunchbox. Zestaw,  który nie tylko jest bardzo praktyczny, jak również zawiera produkty możliwe do pokolorowania (worek oraz piórnik). Dzięki temu, każdy mały uczeń pokoloruje sam swój szkolny świat.

Zestaw szkolny II, to zestaw ekologiczny- zawiera worek bawełniany, pojemnik na żywność ze sztućcami wykonany z włókna bambusowego oraz lniany piórnik zapinany na guziczek, wyposażony w ołówek, temperówkę, gumkę do mazania, linijkę i trzy ekologiczne długopisy.

Zestaw szkolny III- to zestaw uniwersalny, zawiera worek szkolny,  lunchbox na kanapkę oraz mały piórnik zapinany na zamek, posiadający uchwyt dający możliwość zapięcia do paska, a w środku 12 kolorowych flamastrów.

Zestaw szkolny IV- to zestaw dedykowany dla najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą. Zawiera zabawny worek w kształcie słonia, żabki lub tygrysa, butelkę na napoje o pojemności 400 ml z karabińczykiem oraz do wyboru zestaw 30 kredek świecowych lub zestaw do malowania zawierający 56 elementów.

Na wszystkich zestawach szkolnych oferujemy wykonanie nadruku Waszego logotypu lub dowolnej grafiki. Dodatkowo istnieje możliwość zapakowania wybranego zestawu jednostkowo, co sprawi, że będą one nadawały się od razu do wręczenia.

Jeśli macie jakieś sugestie lub własne pomysły na idealny zestaw szkolny, po prostu piszcie.

Zobacz nasze proponowane gadżety szkolne, ale pamiętaj, że to tylko część naszej oferty.