KUBKI FIRMOWE

Kubki firmowe to gadżety o niesłabnącej popularności. Kubki bowiem, to produkty bardzo praktyczne na co dzień, a z nadrukowanym logo stanowią idealna reklamę każdej firmy.

POLECANE

WYBRANE MODELE

Kliknij w obraz by go powiększyć

ZOBACZ TEŻ


Pytając o kubki, najczęściej pytacie o kubki ceramiczne, a także termiczne. Na tej stronie prezentujmy jednak wybrane modele kubków ceramicznych oraz porcelanowych, które są najchętniej przez Was wybierane. W ofercie posiadamy znacznie więcej ciekawych modeli, dlatego jeśli nie znalazłeś tutaj kubka, który Cię interesuje, to skontaktuj się z nami. Kubki mogą być klasyczne, w białym kolorze lub z kolorowymi dodatkami, albo całe kolorowe. W ofercie posiadamy kubki o różnych kształtach i pojemnościach. Oferujemy również modele kolorowe na całej powierzchni. Kubek możemy zabarwić pod konkretną kolorystykę firmy. Dzięki czemu będą jeszcze bardziej spersonalizowane pod Twoją markę. Kubki są idealnym i praktycznym narzędziem do promocji marki oraz ponadczasową formą prezentu. Dlatego zapotrzebowanie na kubki zawsze jest bardzo duże.

JAK ZAPAKOWAĆ NA FAJNY PREZENT

Kubki zwykle zapakowane są zbiorczo albo na Wasze życzenie w jednostkowy kartonik. Możemy także zapakować je tak, by nadawały się prosto na prezent. Zapakowane w wybrany kartonik kubki przewiążemy wstążką w kokardę. Kolor wstążki oraz jej wzór dobierzmy także na życzenie. Kubki mogą też być jednym z elementów większego zestawu, który możemy dla Ciebie skomponować. Nierzadko kubki zamawiane są wraz herbatą czy kawą lub z podkładką. Taka kompozycja, to klasyczny zestaw, ale możemy wymyślić także coś zupełnie innego. Kubek możemy na przykład połączyć w zestaw z kubkiem termicznym albo z zaparzaczem do herbaty. Może też zaprojektować zestaw dla pracownika. Taki zestaw mógłby zawierać między innymi kubek na poranną kawę, długopis i notes.

A MOŻE JAKIŚ ZESTAW?

Zestaw może zawierać tak naprawdę cokolwiek, co tylko uznasz i przyjdzie Ci do głowy. Taki zestaw idealnie będzie pasował też na jako elegancki prezent okolicznościowy dla prezesa i nie tylko. Kubki firmowe z logo są bowiem atrakcyjnym upominkiem na każdą okazję, jak również artykułem codziennego użytku zarówno w biurze jak i w domu. Kubki są odpowiednie do promocji jakiegoś wydarzenia. Można je rozdawać jako fanty na różnorakich imprezach, jak na przykład w trakcie konkursów, pikników czy wydarzeń sportowych. Są częstym gościem na eventach w trakcie przerwy kawowej czy konferencjach. Często są też wręczane kontrahentom, jako gadżet promujący na przykład miasto czy gminę.

Kubek cieszy każdego, ponieważ zawsze i każdemu z nas się przyda . Dlatego właśnie jest uniwersalnym gadżetem reklamowym. Jeśli poszukujesz kubków, które planujesz podarować dzieciom, to możemy zaprojektować ciekawą grafikę, która spodoba się młodym odbiorcom. W zależności od rodzaju wydarzenia czy okoliczności oraz grupy Twoich odbiorców, możemy razem stworzyć coś fajnego.. Nawet prosty i oklepany już artykuł nie musi być nudny, ani klasyczny.