Kubki papierowe z nadrukiem

Kubki papierowe z nadrukiem  Kubki papierowe w różnych pojemnościach, talerzyki i tacki, kubki do lodów i na popcorn. Ponieważ prezentowana oferta przedstawia tylko wybrane modele i przykładową wycenę, dlatego prosimy o kontakt mailowy.  Przede wszystkim proszę podać nakład i dołączyć logotyp lub grafikę, która ma być nadrukowana na produkcie.  Na koniec również mile widziane wszelkie istotne dla Was uwagi. Wycena indywidualna!

Jeśli cenisz swój czas i rzetelną pracę, to napisz do nas. Gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy projekt i dostawę, a Ty będziesz miał czas na kawę.

Zobacz też

kubki reklamowe

szkło reklamowe

kubki eko


Wiemy, jak ważna jest odpowiednia reklama i jak cenny jest uśmiech zadowolonego klienta. Pomogliśmy już wielu klientom wypromować swoją markę, dzięki wspólnym realizacjom i chętnie pomożemy również Tobie.  Jeśli interesują Cię artykuły papierowe, daj znam znać,  jakich szukasz? Na przykład kubki papierowe albo tacki. Podaj kolorystkę, która Cię najbardziej interesuje oraz wszelkie dodatkowe informacje, które są dla Ciebie istotne, jak na przykład jaką grafikę potrzebujesz na nim umieścić (logo, adres strony internetowej, itp..) . A może interesują Cię produkty  bardziej wyszukane, posiadające coś ekstra, jak ciekawy zestaw. Możemy  zaprojektować dla Ciebie zestaw, który sprawi, że będzie on posiadał wybrane przez Ciebie wyposażenie (np.: kubek i talerzyki). Przygotowany zestaw możemy zapakować np. w worek foliowy, pudełko lub opakowanie prezentowe (w zależności od elementów zestawu) i przewiązać satynową wstążką, która nada charakter miłego upominku. Napisz wszystko, na czym Ci zależy. Pomoże nam to dopasować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

rekomendowana agencja reklamowa